Recenzja HTC One M9 – najlepiej grający telefon na rynku

Podsumowanie

HTC One M9 to ciekawa propozycja, która z jednej strony może pochwalić się świetnym designem i naprawdę bardzo dobrym wykonaniem oraz wybitnymi głośnikami, z drugiej zaś zawodzi w kwestii aparatu czy baterii. Na wady tym bardziej zwraca się uwagę, gdy mamy do czynienia z flagowym modelem, który tani nie jest. One M9 12

Największym atutem recenzowanego urządzenia jest bez wątpienia jakość dźwięku, który dociera do naszych uszu. Czy to przez głośniki czy przez słuchawki, muzyka i filmy brzmią rewelacyjnie. Do tego dołóżmy przyjazny i przyjemny dla oka interfejs oraz ciekawe aplikacje. Zastosowane materiały i stylistyka zdecydowanie przekonują, że mamy do czynienia z klasą premium. Niestety nie potwierdza tego aparat, na którym mocno się zawiodłem, oczekując czegoś zdecydowanie lepszego. Bateria również nie zachwyca.

One M9 to telefon dla audiofilii, którym zależy na wszystkich funkcjonalnościach telefonu, a dodatkowo oczekują nadzwyczajnego dźwięku. Maniacy fotografii docenią sprawdzone oprogramowanie aparatu, ale mają prawo oczekiwać więcej od samej matrycy. Czy konstruktorzy i inżynierowie poprawią swoje niedociągnięcia w kolejnej „odsłonie” flagowca z serii M? Przekonamy się zapewne w przyszłym roku.

1 2 3 4 5 6 7

Podziel się ze znajomymi: