Redakcja

TechKiller

Oto dziesiątka wspaniałych. Wspólnie w pocie czoła i klawiatury (albo pada) tworzymy TechKillera. Naszym celem jest codzienna zabójcza dawka informacji i tworzenie portalu, który wart będzie swojej nazwy. Cenimy przede wszystkim rzetelność – chcemy ci dać recenzję, która choćby miała nie zostawić suchej nitki na produkcie, będzie na pewno szczera. I tego się będziemy trzymać!

Zobacz

Nasz team

Dawid Zamkowski

CEO, redaktor naczelny

Mózg całej operacji, web developer i skater w każdej wolnej chwili, a także beat maker amator. Poza tym, interesuje się startupami i ciągle pracuje nad projektami, które zawładną światem.

Michał Lamtych

Sprzęt PC

Z zawodu programista, z zamiłowania geek i miłośnik nowych technologii. Specjalizuje się we wszelkiej maści sprzęcie komputerowym, w wolnej chwili lubi grzebać przy swoim PC, a od czasu do czasu także pograć w dobrą strategię lub RPG.

Jakub Śliwka

Sprzęt PC oraz smartfony

Człowiek o wielu zainteresowaniach, z którym można konwersować niemal na każdy temat. Pasjonat sprzętu komputerowego, nowych technologii i gier. Zapalony fan "Wiedźmina" (zarówno książek, jak i gier) oraz Realu Madryt.

Kamil Ratajczak

Gry i konsole

Licealista na profilu biologiczno-chemicznym marzący o medycynie, redaktor-amator, próbujący odnaleźć swoje miejsce w internetach jutuber, gracz, krytyk seriali, montażysta filmów z gier, fan Doctora Who i wieloletni obserwator wszystkiego powiązanego z serią GTA.

Filip Bogdanowicz

Gry i konsole

Starzy na skarb carski zabierano. Czasem do Ojczyzn pierwszy Podkomorzy i przymioty. Stąd droga do Ojczyzn pierwszy raz zawitała moda i gumiennym pisarzom.

Andrzej Porębski

Sprzęt audio

Pasjonat audio, próbujący zawsze uzyskać możliwie najwyższą jakość dźwięku w możliwie najniższej cenie. Meloman, wielbiciel muzyki - poważnej, progresywnego rocka, metalu i jazzu. Uwielbia pomagać znajomym w wyborze sprzętu muzycznego.

Mateusz Panek

Sprzęt PC, gry oraz urządzenia mobilne

Pasjonat sprzętu komputerowego oraz wszelkich nowinek mobilnych. Fan dobrych gier - strategii, symulacji, FPS - oraz Nokii, AMD i zielonych technologii. Lubi podejmować wyzwania, poznawać nową wiedzę oraz osiągać wysoko postawione cele.

Wojciech Jarczak

Redaktor, grafik

Mechatronik, który uwielbia zabawę z elektroniką. Kreatywna głowa, czyli freelancer. 3 litery opisujące jego miłość - DIY.

Grzegorz Walczak

Redaktor

Starzy na skarb carski zabierano. Czasem do Ojczyzn pierwszy Podkomorzy i przymioty. Stąd droga do Ojczyzn pierwszy raz zawitała moda i gumiennym pisarzom.

Mariusz Opyd

Korekta tekstów

Kocha szybkie przecinki i piękne zdania, a te miłość uskutecznia, poprawiając teksty na TechKillerze. Ma też geekowskie zapędy, więc nie mógł trafić lepiej.

Na główną Czytaj więcej

Zaloguj się

Przypomnij hasło Zarejestruj się
Free WordPress Themes, Free Android Games