iiyama rozszerza ofertę o kamery i zestawy głośnomówiące

iiyama rozszerza swoją ofertę o zupełnie nowe kategorie produktów, tj. kamery internetowe, panele konferencyjne i głośniki, które świetnie sprawdzą się w każdym pokoju konferencyjnym czy domu, ułatwiając pracę zdalną i komunikację w wirtualnej przestrzeni. 

iiyama to światowy lider w zakresie wyświetlaczy, a jej rozwiązania od 50 lat pomagają użytkownikom w nawiązywaniu kontaktów i interakcji. Tym razem japońska firma postanowiła połączyć obraz z dźwiękiem, wprowadzając nowe kategorie produktów, dopasowane do nowej popandemicznej rzeczywistości. To kamery internetowe i zestawy głośnomówiące, które sprawdzą się w wielu środowiskach, od domowego biura po duże sale konferencyjne. 

 

Krystalicznie czysty dźwięk, czyli zestawy głośnikowe iiyama

Nowe zestawy głośnikowe, czyli UCSPK01L i UC SPK01M, mogą się pochwalić wielokierunkowym (360-stopniowym) odbiorem, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk wszystkim uczestnikom łączącym się zdalnie. Inteligentne algorytmy redukcji szumów i usuwania echa dbają zaś o to, by nie przeszkadzały nam niechciane dźwięki z tła. Głośniki są niezwykle proste w konfiguracji (przez Bluetooth, kabel USB/audio) i można do nich podłączyć do 3 urządzeń. Oferują do 8 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, co czyni je idealnym rozwiązaniem do sal konferencyjnych.

 

Kamery internetowe iiyama – nowa jakość obrazu 

Kamery internetowe iiyama (UC CAM75FS-1, UC  AM80UM-1, UC CAM180UM-1, UC CAM120UL-1, UC CAM120ULB-1) zapewniają szeroki zakres możliwości, od rozdzielczości Full HD z 77° polem widzenia dla domowych biur, po 4K z panoramicznym polem widzenia 180° dla dużych sal konferencyjnych, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiedni model. Urządzenia wyposażono w inteligentne funkcje, takie jak wykrywanie twarzy i lokalizacja głosu czy śledzenie użytkowników i płynne przełączanie między zabierającymi głos prezenterami. Kamery posiadają zintegrowane mikrofony i zaawansowane algorytmy redukcji szumów, gwarantując czysty, wyraźny i naturalny dźwięk – wolny od szumów tła i innych zniekształceń. Użytkownicy docenią też łatwą konfigurację za pomocą kabla USB typu C i wsparcie dla popularnego oprogramowania do wideokonferencji, w tym Zoom, Skype, Microsoft Teams itp.

 

Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę iiyama.

 

  UC CAM75FS-1 UC CAM80UM-1 UC CAM180UM-1 UC CAM120UL-1 UC CAM120ULB-1
Pixele 2M 13M 12M 8M 12M
Rozdzielczość natywna 1080p 4K UHD 4K UHD 4K UHD 4K UHD
Przekątna pola widzenia 77° 80° 180° 120° 120°
Tryb ustawienia ostrości stały auto stały stały stały
Ilość mikrofonów kierunkowych 2 2 2 2 6
Właściwości Cyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, migawka prywatności Cyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, autofokus TLens, obrót w poziomie o 360 stopni i kąt nachylenia 10 stopni Cyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, 6 predefiniowanych układów wideo Cyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, 6 predefiniowanych układów wideo Cyfrowa redukcja szumów 2D i 3D z HDR, automatyczne kadrowanie, predefiniowane pozycje kamery, studyjna jakość dźwięku

 

  UC SPK01L UC SPK01M
Ilość mikrofonów kierunkowych x6 x3
Zakres odbioru głosu 5m (promień) 3m (promień)
Właściwości 360-stopniowa funkcja wielokierunkowa, redukcja szumów i usuwanie echa, łączność z 3 urządzeniami i ładowanie przewodowe/ bezprzewodowe 360-stopniowa funkcja wielokierunkowa, redukcja szumów i usuwanie echa
Czas pracy baterii na jednym ładowaniu 8 godzin 8 godzin

Podziel się ze znajomymi: