Złap okazję z Chieftec. Obudowy i zasilacze w promocyjnych cenach na Black Friday

Chieftec wystartowało z promocją na Black Friday, w ramach której osoby decydujące się na zakup sprzętu u autoryzowanych partnerów marki, mogą liczyć na obudowy komputerowe i zasilacze w obniżonych promocyjnych cenach. To idealna okazja, by wymienić wysłużony sprzęt na nowy!

 

Promocja już wystartowała w sklepie Komputronik, gdzie potrwa do 27 listopada, więc obejmie nie tylko Black Friday, ale i Cyber Monday. W tym przypadku przecenione zostały zarówno popularne obudowy Chiefteca, jak i zasilacze.

 

Obudowy:

 

Zasilacze: 

 

Sklep x-kom, jako partner Chiefteca, również oferować będzie przecenione produkty, ale tu promocyjne ceny obowiązywać będą tylko jeden dzień, 24 listopada. Poniżej możecie zapoznać się z ofertą x-kom na obudowy i zasilacze Cheifteca na Black Friday.

 

Obudowy:

 

UNI Series159 zł 109 zł

Scorpion II439 zł 329 zł

 

Zasilacze:

 

Proton 650W 80 Plus Bronze389 zł 289 zł

A90 750W 80 Plus Gold429 zł 349 zł

Smart Series 700W 80 Plus299 zł 219 zł

 

Nie możesz patrzeć na starą obudowę? Zasilacz przestaje nadążać za resztą podzespołów? A może szukasz już świątecznego prezentu dla domowego fana sprzętu komputerowego? Lepsza okazja do zakupów może się już nie trafić, bo Chieftec przygotował w tym roku naprawdę atrakcyjną ofertę z obniżkami sięgającymi 30%. Takiej promocji nie można przegapić!

 

Podziel się ze znajomymi: