Najlepsze gry przeglądarkowe do domu i do pracy

billionphotos-2258978

Jesteś miłośnikiem gier przeglądarkowych? Chcesz się dowiedzieć, w które gry bardziej opłaca się grać w danym momencie? Masz krótkie przerwy w pracy i chcesz je wykorzystać na relaksację?  Przeczytaj poniższe informacje na temat gier przeglądarkowych, a z całą pewnością odpoczniesz i w pracy, i odpoczniesz w domu, wcielając się w super bohatera przemierzającego nieznany świat. Może uratujesz jakąś niewiastę? Odpocznij z grami przeglądarkowymi.

Gier przeglądarkowych jest mnóstwo w sieci. Poczynając od tych prostych, a kończąc na tych wymagających kunsztu i ogrania w różnego typu grach. Jedne to prosta fabuła, inne opierają się o logikę, koncentrację i spostrzegawczość, a jeszcze inne tworzą skomplikowany świat.

Połączeniem obu typów gier jest gra przeglądarkowa Islandoom. Wcielasz się w dowódcę nieznanej wyspy. Masz do wyboru cztery nacje. Stań się zarządcą gospodarki i doskonałym ekonomistą, zdobywaj wpływy na coraz większej ilości ziemiach. Stań się najpotężniejszym bohaterem i rozwijaj jego umiejętności. Twoim celem jest zdobycie twierdzy.

Gry proste są świetne dla rozluźnienia umysłu w pracy, na krótkiej przerwie. Zazwyczaj ich grafika jest bardzo słaba, gra uruchamia się bezpośrednio na stronie w przeglądarce internetowej.

Gry o skomplikowanej fabule są grami, które wymagają instalacji klienta gry, bądź uruchamiają się bezpośrednio w przeglądarce internetowej, powodując przy okazji jej spowolnienie, tak jak całego systemu. Dlatego zaleca się pobieranie i instalowanie klientów gier przeglądarkowych.

Grą typu skomplikowanego ze względu na fabułę jest Drakensang Online. Jest to gra stylu Role Playing Game, podobne do Pecetowego Diablo, czy Balturs Gate. Świat przemierza się wcielając się w rolę bohatera. Bohater wypełnia różnorodne zadania, zdobywa nowy ekwipunek: miecze, tarcze, zbroje, czy nowe eliksiry dodające życia, wzmacniające i tym podobne. Gra umożliwia handlowanie z innymi graczami. System gry uruchamia się w przeglądarce dlatego zaleca się dokupienie do laptopów podstawek chłodzących. Gdyż gra znacznie zamula system komputerowy.

Grą typu prostego najlepiej odzwierciedla gra QWOP. Gra polegała na symulacji biegacza. Klawisze Q i W służyły za nogi naszego bohatera biegowego. Trzeba było więc umiejętnie poruszać nogami gracza. Gra wymagała mocnego wyczucia, jak biec, żeby biegacz się nie przewrócił na torze.

Gra prosta będzie więc idealna na krótkie przerwy w pracy. Gra o skomplikowanej fabule przyda się na wzmocnienie przyjaźni czy odpoczynek na urlopie.

Uwaga – powyższy tekst nie został przygotowany przez redakcję TechKiller.pl.

Podziel się ze znajomymi: