Battlefield 5 nadchodzi wielkimi krokami?

Fani Battlefield od długiego czasu wyczekują nowej gry z tej serii. Po niezbyt udanym Battlefield 4 i dosyć przeciętnym Hardline fani wymagają bardzo dużo.
Electronic Arts oraz DICE muszą się bardzo postarać, aby sprostać wymaganiom oraz jednocześnie przywrócić Battlefield do życia, gdyż sama franszyza utraciła na reputacji oraz popularności.
battlefield
EA najwyraźniej uznało, że trzeba uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić nam przyszłość serii Battlefield na specjalnym evencie, które odbędzie się już 6 maja o 16:00 czasu amerykańskiego, czyli o 22:00 czasu polskiego. Na specjalnie stworzonej stronie Event można sprawdzić, ile czasu pozostało do tego wydarzenia.
dice
Niestety nie podano więcej informacji, lecz możemy się spodziewać, że nowa gra będzie oparta o najnowszy silnik Frostbite oraz zostaną w niej naprawione błędy wcześniejszych części. Wiele fanów liczy również na lepszy system balistyki. Co zaprezentuje DICE z EA? Czy będzie to rewolucja, ewolucja czy marazm dla serii Battlefield? Z zniecierpliwieniem czekamy na nadchodzącą konferencję i mamy nadzieję, że nowa część gry będzie tym, czego długo brakowało!

Źródło, fot.: Battlefield

Podziel się ze znajomymi: