E3 2015: Fallout 4 – nowy gameplay trailer i data premiery [aktualizacja]

Targi E3 2015 ruszyły pełną parą i już na samym początku dostajemy coś, na co czekały miliony graczy  Fallout 4. A można wręcz powiedzieć: całe bogactwo Fallouta 4  masa materiałów wideo, wszelakich informacji i screenów. Bethesda nie zawiodła.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samych targach E3  zapraszam do zapoznania się z przewodnikiem po E3 2015, czyli co, gdzie i kiedy?

Fallout4

Głównym wydarzeniem była prezentacja niespełna 10-minutowego gameplayu, który ukazuje wiele ważnych aspektów gry. Zaczynamy od stworzenia postaci  kobiety bądź mężczyzny. Następnie przemierzamy ogromny, otwarty świat (ponoć ma być około 4 razy większy niż ten ze Skyrima!), który oczywiście jest zniszczony, zapuszczony. Robi wrażenie.

Kolejne wideo przedstawia głównie walkę z wrogami, których jest tutaj oczywiście całkiem sporo. Sposobów na rozprawienie się z rywalami jest co niemiara, a jeden efektowniejszy od drugiego.

Ważnymi elementami rozgrywki są systemy craftingu i modyfikacji arsenału oraz opancerzenia. Do ulepszeń wykorzystać będzie można elementy otoczenia. Możliwe będzie również tworzenie własnych osad, w których będziemy się bronić przed nieprzyjaciółmi. Wszystko do zobaczenie na poniższych filmach, toteż nie będę się zbytnio rozpisywał.

System craftingu i budowania:

System craftingu:

Modyfikacja broni:

Gra zapowiada się wyjątkowo dobrze i należy mieć nadzieję, że do czasu premiery nie ulegnie to pogorszeniu.

Fallout 4 trafi na PC, Xboxa One i PlayStation 4 już 10 listopada bieżącego roku. Czekacie?

Update:

Gra otrzyma wsparcie dla modyfikacji na konsoli Xbox One. Polegać ono będzie na tym, że będziemy importować z komputera mody, a następnie wgrywać je na konsole. Poza tym, jeśli kupicie Fallout 4 na konsolę Microsoftu, dostaniecie w zestawie Fallout 3.

 

Źródło, fot.: WCCFtech

Podziel się ze znajomymi: