EA Play 2017: Zapis konferencji LIVE

Targi E3 wprawdzie startują za 2 dni, ale ponieważ Electronic Arts ma własną imprezę to ich konferencja odbywa się właśnie teraz. Całość będzie aktualizowana na bieżąco.

Do oglądania tutaj:

21:10 Zaczęto od Battlefielda 1 i zapowiedzi dodatku „W imię cara”, który wprowadzi między innymi nocne i zimowe mapy.

21:15 Trochę słów o Madden NFL 18, czyli sporcie którego niezbyt rozumiemy. Mimo to warto wspomnieć, że, podobnie jak w przypadku serii FIFA, w grze pojawi się tryb fabularny.

21:21 Na salony wchodzi FIFA 18 i dowiadujemy się o kontynuacji przygód Alexa Huntera, który ma trafić do Bundesligi.

21:25 Pojawia się Need for Speed Payback – pokazano fragment rozgrywki, którego obserwacja wskazuje na inspirację twórczością Michaela Bay’a. Wygląda ciekawie, ale po ostatnich odsłonach radzę trzymać emocje na wodzy i poczekać do premiery by się grą zacząć interesować.

21:30 A Way Out, czyli nowa gra, wyprodukowana przez twórców Brothers: A Tale of Two Sons. Gra ma opowiadać o dwójce więźniów, których zadaniem jest ucieczka z więzienia. Gra ma oferować tylko splitscreen, nawet w trybie online, w celu przedstawienia perspektywy i historii drugiego gracza. Wygląda ciekawie. Premiera na początku przyszłego roku.

21:40 Zapowiedziano Anthem, czyli nowe IP BioWare. Ciekawie, ale niestety nic nie wiemy. Przynajmniej do jutra, ponieważ dalsza zapowiedź na konferencji Microsoftu. Czyżby tytuł tworzony pod Scorpio?

21:42 Zapowiedź NBA LIVE 18, w której głównym tematem jest zapowiedź czegoś w stylu NBA Street.

21:45 Abonamenty EA Access i Origin Access za darmo do 22 czerwca, jednak EA Access tylko dla abonamentów Xbox Live Gold.

21:47 Pojawia się Star Wars Battlefront II i początek skupia się na zapowiedzi trybu dla pojedynczego gracza, czyli tego czego najbardziej brakowało w poprzedniej odsłonie. Wszystkie dodatki będą darmowe.

22:19 Trochę słów o Star Wars: Galaxy of Heroes, czyli mobilnej grze EA.

22:25 No i koniec konferencji. Dwa miłe zaskoczenia, jednak reszta bez rewelacji. Do zobaczenia na kolejnych!

Podziel się ze znajomymi: