HTC One M9 może przestraszyć ceną w Polsce

Po targach Mobile World Congress 2015 mamy prawdziwy wysyp ciekawych urządzeń, takich jak chociażby flagowe modele inteligentnych telefonów od największych graczy na rynku, np. tytułowy HTC One M9.

Zapewne wielu z Was może sympatyzować z tym telefonem, gdyż zarówno jego design, jak i specyfikacja HTC One M9 robi bardzo pozytywne wrażenie.

htc-one-m9-złoty (1)Zapewne jesteście również ciekawi, ile przyjdzie nam zapłacić za nowe dziecko Tajwańczyków. Oficjalnego komunikatu odnoście ceny jeszcze nie mamy, ale już teraz poznaliśmy jej prawdopodobną wartość, dzięki Rafałowi Żółkiewiczowi, który bardzo blisko współpracuje z HTC.

Na swoim profilu na Twitterze zamieścił on informację, iż cena urządzenia w naszym kraju wyniesie 3149 zł. Jak widać, nie jest to mała kwota, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że model M8 w dniu swojej premiery był oferowany w kwocie 2749 złotych.

htc-one-m9-cenaHTC One M9 będzie miał swoja oficjalną Polską premierę 12 marca. Wtedy najprawdopodobniej poznamy również oficjalną cenę urządzenia.

 

Źródło, fot.: Twitter

Podziel się ze znajomymi: