Konferencja Bethesdy na E3 zapowiada się niezwykle interesująco

2000px-Bethesda_Game_Studios_logo.svg

Targi E3 (Electronic Entertainment Expo) to największa na świecie impreza branży gier komputerowych, na której pojawiają się zarówno najwięksi giganci rynku, jak i nikomu nieznane studia. Niemniej jednak targi te zawsze obfitują w ciekawe premiery i zapowiedzi gier. Zapewne nie inaczej będzie w tym roku.

Do oficjalnego rozpoczęcia E3 zostało co prawda jeszcze 6 dni, ale już dzisiaj nieco informacji na temat konferencji Bethesdy wypłynęło do sieci. Czego zatem możemy się spodziewać? Na pierwszy ogień ma iść podobno zawiedź odświeżonej wersji Elder Scrolls 5: Skyrim na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Dalej jest już tylko ciekawiej. Okazuje się, że po wielu trudach i perturbacjach studio zamierza ogłosić wznowienie prac na Prey 2, na którego powrót czeka cała rzesza fanów jedynki. Mamy ujrzeć również zapowiedzi kolejnej gry z serii świetnych strzelanek, czyli następnego Wolfensteina (2?) oraz drugą cześć survival horroru The Evil Within. Możecie być również spokojni o Dishonored 2, o tym tytule deweloper na pewno nie zapomni, ale jak podają plotki, nie będzie on motywem przewodnim całej konferencji.

Jak sami widzicie, Bethesda ma bardzo ambitne plany. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki, aby te informację okazały się prawdą, a producent podołał temu zadaniu.

 

Źródło, fot.: eurogamer

Podziel się ze znajomymi: