Kruger&Matz Flow 2, czyli Dual SIM w dobrej cenie

Kruger&Matz to jedna z firm, której, mimo że nie jest znaną marką, udało się wejść na rynek i znaleźć wielu zadowolonych klientów. Jak wygląda jej najnowszy produkt?

Kruger&Matz Flow 2, bo o nim dziś mowa, to smartfon, który według producenta, w niskiej cenie oferować ma czterordzeniowy procesor, łączność 4G, korzystanie z dwóch kart SIM oraz dość duży wyświetlacz.

Kruger&Matz Flow 2 frontPod pięciocalowym ekranem o rozdzielczości 1280 na 720 pikseli znajdziemy grafikę Adreno 306 oraz 1 gigabajt pamięci RAM, a wszystko to wspierane przez czterordzeniowy procesor Snapdragon 410 (64-bit) taktowany zegarem 1,4 GHz.  Do dyspozycji użytkownika oddane zostało 8 gigabajtów pamięci wewnętrznej, którą rozszerzyć możemy kartą MicroSD, złącze microUSB 2.0, a także dwa aparaty – przedni 2-megapikselowy i tylni 8-megapikselowy. Warto wspomnieć również o, powszechnych już, modułach łączności: 4G LTE, Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n i GPS.

Kruger&Matz Flow 2 TyłMierzący 141 x 68 x 6,5 mm i ważący 123 gramy smartfon pracuje pod kontrolą nienowego już systemu Android 4.4 KitKat i wyposażony jest w akumulator o pojemności 2300 mAh. Flow 2 jest już dostępny w sprzedaży i wyceniony został na kwotę 649 złotych wraz z dwuletnią gwarancją producenta.

 

Źródło, fot.: Kruger&Matz

Podziel się ze znajomymi: