LG G4 w pełnej krasie – poznaliśmy wygląd urządzenia!

Mimo iż o specyfikacji LG G4 wiemy już dość sporo, o tyle na temat jego wyglądu krążą tylko domysły i wyobrażenia. Jak się okazuje, sytuacja ta uległa dzisiaj zmianie, gdyż doszło do bardzo dużego wycieku zdjęć nowego koreańskiego flagowca.

Galeria LG G4:

 

Jak widzimy na powyższych fotografiach, wygląd urządzenia zapowiada się nader intrygująco, a wszystko za sprawą całkowicie skórzanego tyłu. Warto wspomnieć, że nie jest to tworzywo sztuczne imitujące skórę, jak w przypadku chociażby Samsunga Note 3 lub 4, lecz prawdziwa skóra (nie wiemy czy naturalna, czy syntetyczna). Od razu chcemy również uspokoić osoby, które po prostu nie lubią tego typu wykończenia, gdyż dostępna będzie również wersja ze standardowymi pleckami z tworzywa sztucznego.

Przy okazji samych zdjęć, światło dziennie ujrzały informacje na temat specyfikacji G4. Zdają się one potwierdzać wcześniejsze przypuszczania, a więc wyświetlacz to 5,5-calowa konstrukcja Quantum o rozdzielczości rozdzielczości 1440 x 2560 px, pamięć RAM w ilości 3 GB, tylny aparat 16 MP z przysłoną f/1,8. Preinstalowany system w smartfonie to Google Android w wersji 5.0 Lollipop z LG UX 4.0. Ucieszy na pewno również fakt, iż bateria o pojemności 3000 mAh będzie bez problemów wymienna.

Czy wyciek okaże się w stu procentach prawdziwy okaże się pod koniec kwietnia, kiedy to LG zaprezentuje swój topowy model.

 

Źródło, fot.: Phone Arena

Podziel się ze znajomymi: