Można już kupować tablet Google Pixel C, niestety jeszcze nie w Polsce

pixel-c-hero

Od momentu prezentacji tabletu Google Pixel C minęło już sporo czasu, jednak w końcu wylądował on w oficjalnej sprzedaży. Niestety nie jest on dostępny we wszystkich krajach, ominięta została także Polska.

Pixel C zakupić można tylko w kilku wybranych państwach, a wyceniony został na 499 dolarów za wersję 32GB oraz 599 dolarów za 64GB. Mimo braku oficjalnej dystrybucji w naszym kraju, za sprawą zagranicznych Google Store poznaliśmy w końcu oficjalną specyfikację hybrydy, która do tej pory była owiana tajemnicą. To, co najpierw rzuca się w oczy to 10.2-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1800 px wykonany w technologii LCD LTPS. To z kolei skutkuje zagęszczeniem pikseli na poziomie 308 ppi.

pixel-c-screen-device

Sercem urządzenia jest procesor NVIDIA Tegra X1 wspierany przez 3GB pamięci RAM. Na nasze dane, o czym wspominałem już wyżej, mamy 32 lub 64GB pamięci wbudowanej. Swoje miejsce odnalazły tutaj także dwa aparaty, frontowy 2 MP oraz główny tylny 8 MP. Za łączność Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 + HS, do komunikacji z naszym komputerem oraz do ładowania urządzenia służy USB Type-C. Google Pixel C mierzy 242 x 179 x 7 mm.

 

Źródło, fot.: gsmarena.com

Podziel się ze znajomymi: