Need For Speed – film prezentujący możliwości tuningu własnego pojazdu

Premiera najnowszej odsłony serii Need For Speed już niedługo, więc z tej okazji na kanale EA Polska pojawił się film prezentujący możliwości modyfikowania własnego pojazdu. Dowiadujemy się, że przyjdzie nam jeździć w autach najpopularniejszych marek, a modyfikacjom niemalże nie ma końca.

Ulepszenie silnika, przyspieszenia, dodanie nitra i wiele więcej? Żaden problem. W grze do naszej dyspozycji będzie szereg uprawnień, dzięki którym zmienimy nasz pojazd w piekielnie szybką bestię. Zagorzali fani starszych odsłon tej serii z pewnością czekają na rozbudowane możliwości tuningu wizualnego – nie zawiodą się – twórcy chwalą się, że poza prostą zmianą koloru i wybraniem malunku możliwe będzie stworzenie własnej „skórki”. Do wyboru oddanych zostanie mnóstwo naklejek, które dowolnie przekształcimy i pokolorujemy.

Zmienić będzie można również wiele aspektów wpływających na to, jak będzie się prowadził samochód. Będziemy mogli dostosować nasz wóz do naszych potrzeb, więc jeśli ktoś nie radzi sobie w drifcie, to będzie mógł usprawnić swój pojazd tak, by lepiej trzymał się drogi. Działa to również w drugą stronę. Obniżanie zawieszenia, zmiana ciśnienia w oponach, siła docisku, kąt obrotu kierownicy czy rozkład siły hamowania – to tylko przykłady tego, co będziemy mogli zrobić z naszym czterokołowcem.

Premiera gry na konsole Xbox One i PlayStation 4 już 3 listopada. Gra trafi na komputery osobiste wiosną 2016.

 

Źródło: Need For Speed
Fot.: Need For Speed

Podziel się ze znajomymi: