Oficjalnie: Galaxy S7 zadebiutuje 21 lutego

Samsung Galaxy S7 to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. W zeszłym roku na rynku telefonów królował model S6, więc Samsung zapewne bardzo chce powtórzyć swój sukces.
Temat premiery nowego flagowca często przewijał się przez Internet, jednak dzisiaj skończą się wszystkie plotki i przecieki, bowiem Samsung podał oficjalną datę premiery smartfona – nastąpi ona już 21 lutego.

Niestety wciąż nie znamy oficjalnej specyfikacji urządzenia, jednak na podstawie najnowszych doniesień można wnioskować, że na rynek trafi kilka wersji Galaxy S7 w różnych rozmiarach. Będą się one również różniły zastosowanym procesorem (układ Samsunga Exynos 8890 lub Snapdragon 820). Jeden z modeli ma posiadać ekran o przekątnej „tylko” 5.1 cala, co wydaje się być ukłonem w kierunku osób lubiących nieco mniejsze telefony. Wspomina się także o urządzeniu obsługującym dwie karty SIM. Na szczęście niemal na pewno pojawi się slot na na kartę pamięci. Całości ma dopełnić bateria o pojemności 3000 mAh i aparat 12.3 MP. 

Przepis na sukces gwarantowany? To się okaże już za niecałe trzy tygodnie.

 

Źródło: WCCFtech

Podziel się ze znajomymi: