Oppo prezentuje smartfony R7 i R7 Plus

Chiński producent smartphone’ów, Oppo, już jakiś czas temu zapowiedział wypuszczenie na rynek telefonu R7, lecz dzięki rozpoczętej kampanii reklamowej jeszcze przed oficjalną prezentacją telefonu dowiedzieliśmy się, iż ujrzymy dwa modele – R7 oraz R7 plus.

Firma Oppo zawsze starała się trzymać swoje produkty w tajemnicy aż do dnia ich premiery, tym razem jednak zdecydowano się na inne podejście i wyemitowano na ekranach chińskich telewizorów kilka reklam z nowym produktem w roli głównej. Ciekawym posunięciem jest również publikacja oficjalnych zdjęć obu telefonów.

Co do znanej specyfikacji, to dzięki ujawnionym zdjęciom, zauważyć można kilka różnic miedzy R7, a R7 Plus. Większa wersja dysponować będzie czytnikiem linii papilarnych na tyle obudowy i nie tylko. Kolejną widoczną różnicą jest obecność nawigacji ekranowej w „Plusie”, gdzie w wersji podstawowej jest ona umieszczona pod ekranem w postaci przycisków dotykowych. Oba smartfony będą miały ekrany przykryte szkłem 2.5D (5,2-cala dla wersji podstawowej R7 oraz 6 cali dla wersji Plus), które to pozwoliło na budowę bezbramkowego wyświetlacza, lecz jeśli przyjrzycie się zdjęciom to widać, iż taka sytuacja ma miejsce tylko w R7 Plus.
Pod obudową, wykonaną ze szkła i metalu, według informacji z benchmarka GFXBench znajdziemy ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6795M taktowany zegarem 1,9 GHz i współpracujący z 3GB pamięci RAM. Użytkownik ma do dyspozycji 32 GB pamięci wbudowanej, bateria ma natomiast 2320 mAh pojemności. Aparat, jakiego można się spodziewać to 20-megapikselowa konstrukcja. Dalsza specyfikacja pozostaje tajemnicą.

A jakie są Wasze odczucia na temat nowych propozycji od Oppo? Czekamy na Wasze komentarze.

Na koniec chińska reklama Oppo R7:

Źródło, fot.: ANDROID AUTHORITY

Podziel się ze znajomymi: