Samsung Galaxy S6 już niebawem w Polsce

Pierwszego marca podczas konferencji Unpancked, Samsung oficjalnie zaprezentował swoje dwa nowe urządzenia z serii Galaxy S.

Od czasu prezentacji nowych modeli koreańskiego giganta technologicznego mogliśmy się tylko domyślać, kiedy znajdziemy je w polskich sklepach. Dziś oczekiwanie się kończy, na oficjalnym, twitterowym koncie, producent poinformował nas o dacie premiery.

Twitter SamsungTwitter SamsungJak widzimy na powyższych ilustracjach, polska premiera smartfonów odbędzie się 17 kwietnia, ale już w piątek (20 marca) zostanie uruchomiona przedsprzedaż. Dodatkowo, już 8 kwietnia będziemy mieli okazję zobaczyć „szóstki” na żywo, wtedy bowiem możemy spodziewać się ich w salonach Samsunga jako tak zwany Pre-view. Za granicą Samsung bił rekordy zamówień przedpremierowych, czy w Polsce osiągnie ten sam sukces? Nie wiadomo, bo choć znamy już daty to wciąż nie wiemy, w jakiej cenie kupimy nowe S6 w naszym kraju. Niektórzy kierują się tym, jakie ceny osiągają one za granicą. Niestety, nie jest to mało pieniędzy. Jaki informowano wcześniej, Samsung Galaxy S6 i S6 Edge za granicą sprzedawane będą w trzech wariantach, różnią się one ilością pamięci wbudowanej, a także ceną. Dostępne będą wersje z 32, 64 lub 128 gigabajtami, a kosztować będą kolejno: 699, 799 i 899 euro (ok. 2800, 3300 i 3700 złotych) oraz S6 Edge już za 849, 949 lub 1049 euro (ok. 3500, 3900 i 4300 złotych).

Czy nowe smartfony znajdą sobie odbiorców na polskim rynku? To się okaże… Specyfikacja obu urządzeń dostępna jest w poprzednim newsie.

 

Źródło: Twitter Samsung Polska,
Fot. Samsung

Podziel się ze znajomymi: