Samsung Galaxy S8 i S8+ na zdjęciach

Nowy rok, nowy flagowiec (a nawet dwa). Tak było, jest i zapewne będzie. Samsung nie zamierza z tego zwyczaju rezygnować i już niedługo, bo pod koniec miesiąca, oficjalnie zaprezentowane mają zostać modele Galaxy S8 i S8+ (znany również jako S8 Plus). Im bliżej premiery, tym więcej przecieków i konkretnych informacji, które zwykle leżą blisko prawdy.
Podawanych szczegółów nie można jednak brać za pewniki.

samsung-galaxy-premiera

Oba smartfony będą posiadały zaokrąglone ekrany.
Wyświetlacz w S8 cechuje się przekątną 5.8″, z kolei model S8+ jest nieco większy – 6.2″. Rozdzielczość w obu przypadkach wynosi 1440 × 2960 pikseli. Daje to odpowiednio zagęszczenie na poziomie ~568 i ~474 pikseli na cal. Całkiem nieźle. Telefony wyposażone zostaną w chipset Snapdragon 835 z ośmiordzeniowym procesorem na pokładzie. Do tego 4 GB pamięci RAM, układ graficzny Adreno 540, slot na kartę pamięci i podwójny aparat 12 MP z dwufazową lampą doświetlającą. 
[su_spoiler style=”fancy” icon=”arrow” title=”S8 i S8+ są już dobrze obfotografowane”]s8-i-s8samsung-galaxy-s8samsung-galaxy-s8-fot-2[/su_spoiler]

Jeśli zastanawiacie się, jak w porównaniu z innymi modelami pod względem rozmiarów wypadają najnowsze modele, to i na to pytanie Internet znajduje odpowiedź.
galaxy-s8-porownanie-rozmiarow

Ujawnione zostały również prawdopodobne ceny telefonów w czasie premiery – za mniejszy model trzeba będzie zapłacić ok. 800 euro, zaś za większy ok. 900 euro. Wedle przecieków do wyboru mają być trzy opcje kolorystyczne – standardowe czarna i srebrna oraz nowa fioletowa.

Jak zapatrujecie się na premierę nowych modeli z rodziny Galaxy? Mogą czymś jeszcze zaskoczyć? Czy tylko wysoką ceną?

 

 

Źródło, fot.: GSMArena, Slashleaks

Podziel się ze znajomymi: