SoundMagic BT20 – nowe nauszne słuchawki Bluetooth

Do jeszcze niezbyt licznej grupy większych słuchawek bezprzewodowych z łącznością Bluetooth dołącza nowy model – SoundMagic BT20.

Producent deklaruje bardzo wysoką jakość dźwięku reprodukowanego przez słuchawki (model posiada 40-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi). Łączność ze źródłem dźwięku może być realizowana przez Bluetooth 4.0 (z APTX) lub przewodowo, przez kabel mini-jack.  SoundMAGIC-BT20-3

Ciekawym rozwiązaniem jest wyprowadzenie mikrofonu na zewnątrz. Nie jest on duży, ale słuchawki otrzymują przez to wzornictwo charakterystycznego niewielkiego headseta. Korzyścią powinna być dużo lepsza jakość głosu i odseparowanie go od dźwięków otoczenia. Mikrofon jest umiejscowiony na stałe.

SoundMAGIC-BT20-1

SoundMagic BT20 posiadają na muszli przyciski do obsługi odtwarzacza i połączeń. Akumulator wbudowany w słuchawki pozwala na 10 do 15 godzin ciągłej pracy. Model cechuje się stosunkowo wysoką czułością (100 dB) i niską impedancją (32 ohmy), nie powinien być zatem trudny do wysterowania.
Cena została ustalona na poziomie 399 zł. Słuchawki SoundMagic BT20 mogą stanowić ciekawą propozycję dla osób, którym zależy na połączeniu mobilności, jakości dźwięku i wysokiej klasy mikrofonu.

SoundMAGIC-BT20-2

Podziel się ze znajomymi: