South Park: The Fractured But Whole z datą premiery

Po licznych zawirowaniach dotyczących premiery South Park: The Fractured But Whole studio Ubisoft wypuściło do sieci zwiastun informujący o nowej dacie pojawienia się gry na rynku. Gracze ponownie odwiedzą South Park już 17 października na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach osobistych. Do zamówień przedpremierowych dodawana zostanie pierwsza część, czyli Kijek Prawdy.

Przypomnijmy, że gra została zapowiedziana w 2015 roku, a jej premiera miała się odbyć w grudniu 2016 roku. Data ta została przesunięta i ustalona na pierwszy kwartał 2017, a następnie na drugi. Były nawet głosy mówiące o kasacji gry, ponieważ sklepy PlayStation i Xboksa anulowały zamówienia przedpremierowe. Na szczęście prawdopodobnie wszystko już wraca do normy.

The Fractured But Whole jest kontynuacją wydanego w 2014 roku Kijka Prawdy, który został uznany za jedną z najlepszych gier 2014 roku. Za produkcję odpowiadało studio Obsidian Entertainment, z kolei za produkcją sequela stoi Ubisoft. Gracze wcielą się w nowego dzieciaka, który trafia do ogarniętego chaosem miasta, którego jedyną nadzieją są superbohaterowie.

 

 

Źródło, fot.: Youtube/Ubisoft

Podziel się ze znajomymi: