Star Wars: Battlefront dostępna z wyprzedzeniem dla właścicieli EA Access

Star Wars: Battlefront to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana gra drugiego półrocza bieżącego roku. Jeśli nie możecie doczekać się premiery, a jednocześnie jesteście właścicielami Xbox One, to mamy dla Was dobrą wiadomość – grę będziecie mogli ograć jeszcze przed premierą. Jest jednak jeden warunek – trzeba mieć wykupiony abonament EA Access.

EA Access to abonament na Xbox One oferujący możliwość ogrania tytułów przed premierą (tak było chociażby w przypadku Battlefield Hardline), dostęp do biblioteki gier Electronic Arts (znajdują się w niej m.in. Battlefield 4, Titanfall, Need for Speed Rivals czy Plants vs Zombies Garden Warfare) i zniżki 10% na wszystkie gry „Elektroników”, a także na wszystkie dodatki do tych gier. Koszt abonamentu to 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za rok.

SW EA Access

Gra dostępna będzie dla wszystkich subskrybentów, nawet jeśli nie zamówili gry przedpremierowo. Jeśli zdecydują się na zakup wcześniej, gra zapisze wszystkie postępy. Premiera Star Wars: Battlefront 17 listopada na komputery osobiste, Xbox One i PlayStation 4. Nie wiadomo, ile dni wcześniej dostęp uzyskają właściciele EA Access.

 

 

Źródło: Twitter

Podziel się ze znajomymi: