Teaser, screeny i informacje o pierwszym płatnym dodatku do Wiedźmina 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon swoją premierę miał już dosyć dawno temu, mimo to o tej grze nikt nie zapomina. Nie pozwalają nam na to również jej twórcy. Dzisiaj opublikowali oni teaser nadchodzącego dodatku o tajemniczym tytule Serca z Kamienia. Ponadto przybliżono nam również, co dostaniemy, jeśli zdecydujemy się na zakup wersji pudełkowej.

Dodatek ma nam zapewnić około 10 godzin zabawy. Co będziemy robić przez ten czas? Odpowiedź poniżej.

Zmierz się z nieśmiertelnym wrogiem

Najęty przez Pana Lusterko Geralt ma jedno zadanie – pokonać Olgierda von Evereca, bezwzględnego przywódcę zbójnickiej bandy, który posiadł dar nieśmiertelności.

Przyjmij zlecenie od Pana Lusterko, tajemniczego podróżnika, który w przeszłości pomógł ci odnaleźć Yennefer.

Wykonaj trzy karkołomne zadania, aby zdjąć czar nieśmiertelności z Olgierda.

Zaplanuj podróż i ruszaj w drogę – Serca z Kamienia to przygoda, podczas której poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele, będąc opętanym przez ducha oraz staniesz w szranki z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze.

Zmierzymy się z monstrami, do pokonania których posłużą nam nowe rodzaje broni. Serca z KamieniaJeżeli postanowimy zakupić dodatek w Edycji Limitowanej, otrzymamy:

  • kod do pobrania dodatku,
  • dwie talie kart i żetony do gry w gwinta,
  • kolekcjonerskie pudełko.

Serca z Kamienia - Shani Serca z Kamienia screen 3 Serca z Kamienia - stwór

Cena dodatku Serca z Kamienia w Edycji Limitowanej wynosi 69,99 zł. Wersja cyfrowa to wydatek równy 39,99 zł. Dodatek można już zamawiać, a otrzymamy go najpóźniej w dniu premiery – 13 października tego roku.

 

Źródło, fot.: cdp
Fot.: Facebook

 

Podziel się ze znajomymi: