Techland drwi z nowej akcji Destiny i Red Bulla

Dodatkowe punkty doświadczenia i nowy niesamowity quest! Miało być epicko, a wyszła klapa…

Studio Bungie, odpowiedzialne za grę Destiny, całkiem niedawno zapowiedziało swoją nową promocję. Niestety, cała akcja zamiast z entuzjazmem spotkała się raczej z zażenowaniem.
Twórcy zaoferowali graczom 30-minutowy bonus 50% do zdobytych punktów doświadczenia i ekskluzywne zadanie, a żeby otrzymać to wszystko wystarczy, że wybierzemy się do sklepu po promocyjną puszkę Red Bulla. Dodatkowo, bonus wykorzystywać można wiele razy. Poziom, który osiągniemy w grze, nie zależy więc teraz tylko od tego, kto jest lepszy, ale również od tego, kto wypił więcej magicznej mieszanki kofeiny, tauryny, cukru i zapewne paru innych, równie zdrowych składników. Nie udało się zamaskować wszystkiego pod pretekstem miłego gestu od twórców dla graczy. Niestety, ale to, że cała akcja to jedna wielka reklama, czuć na kilometr.

 

Red Bull
Dying Light
Techland odpowiedział na akcje. Jest prościej, taniej i zdrowiej! Jedyne, czego twórcy wymagają od graczy, to odpowiednio otagowane zdjęcie ich samych, pijących szklankę wody. Pojawienie się odpowiedniej ilości zdjęć z tagiem #DrinkForDLC spowoduje odblokowanie się dodatków. Pięć tysięcy tweetów zagwarantuje wszystkim dodatkowe doświadczenie, a kolejno: dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści pięć i pięćdziesiąt to nowe DLC. Nie dość, że gracze otrzymują dodatkową zawartość, to trzeba powiedzieć, że Polakom udało się odpowiedzieć na żenującą akcję Bungie w naprawdę wielkim stylu, promując przy okazji zdrowe odżywianie.

[AKTUALIZACJA] Obiecana na początku dodatkowa broń już jest dostępna. Kod, który aktywujemy tutaj, to: TH1RST-1S-R34L. Udało się także osiągnąć dwa kamienie milowe. Boost do doświadczenia jest już dostępny dla wszystkich, a pierwsza część DLC z okazji 10 000 tweetów pojawi się niedługo.

 

Źródło: Twitter Techland
Fot.: Dying Light Media, Red Bull Quest

Podziel się ze znajomymi: