The Solus Project – zwiastun nowej przygodówki

The-Solus-Project-7

The Solus Project to dość tajemnicza produkcja powstająca już od 2013 roku, o której do tej pory nie było wiadomo zbyt wiele, teraz jednak, gdy pojawił się jej zwiastun, możemy o niej powiedzieć nieco więcej.

Wyobraźcie sobie teraz, że jesteście jednym z członków załogi statku kosmicznego, który rusza z misją ratowania ludzkości chylącej się ku zagładzie, wtem budzicie się nagle sami na obcej planecie, ponieważ po lądowaniu awaryjnym nikt więcej nie zdołał przeżyć.  Jesteście samotni, w obcym środowisku, z dala od domu i rodziny, bez szans na ocalenie. Przerażająca perspektywa prawda? A taka właśnie sytuacja powita nas na początku rozgrywki w The Solus Project.

Galeria z gry:

[su_slider source=”media: 12625,12624,12623,12622,12621,12620″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”860″ height=”600″ title=”no” autoplay=”3888″]

Przygoda w tej grze skupi się na rozgrywce jednoosobowej, gdzie naszym zadaniem będzie eksploracja owej planety, a znajdziemy na niej 10 dużych lokacji różniących się od sobie warunkami. Wraz z pogłębianiem się linii fabularnej na swojej drodze spotkamy konstrukcje wybudowane przez starożytną obcą cywilizację zamieszkującą niegdyś tę planetę, natkniemy się również na szczątki obcych podobnych do ludzi.

Zwiastun The Solus Project:

Gra pojawi się na platformie Steam w ramach usługi Early Access oraz w Xbox Game Preview już w lutym.

 

Źródło, fot.: vg247

Podziel się ze znajomymi: