Wyciekł trailer ADR1FT

ADR1FT to projekt określany przez samych twórców jako nowy gatunek gier nazwany FPX, co rozwija się jak First Person Experience. Do sieci wyciekł właśnie trailer przygotowany przez developera specjalnie z myślą o zbliżających się targach E3. Nie przedłużając – spójrzcie sami na poniższy materiał wideo:

W owej produkcji przyjdzie nam się wcielić w astronautę, który stracił pamięć i nie pamięta jak się znalazł w obecnym położeniu. Unosi on się wśród szczątków zniszczonej stacji kosmicznej, przyodziany jedynie w nie do końca szczelny kombinezon. Naszą jedyną szansą na przetrwanie w tym „środowisku” jest eksploracja oraz ocalenie tego co zostało i znalezienie drogi do domu.

W grze nie uświadczymy żadnych elementów zręcznościowych czy też spektakularnych scen rodem z kina akcji, ponieważ jak zaznacza studio Tree One Zero, FPX skupia się na opowiedzeniu pewnej historii oraz przeżywanie jej razem z naszym bohaterem. Dodatkowym atutem produkcji będzie na pewno grafika, która robi wrażenie, nic jednak dziwnego ponieważ wykorzystany został tutaj silnik graficzny Unreal Engine 4, zapowiedziano też wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift.

Na koniec zamieszczamy kilkuminutowy fragment z rozgrywki w ADR1FT:

 

Źródło, fot.: pcgamer

Podziel się ze znajomymi: