Xiaomi Mi 6 zapowiada się świetnie – specyfikacja ujawniona

Samsung Galaxy S8 zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko i trudno sobie wyobrazić, by modele innych producentów potrafiły go pokonać. Spróbuje na pewno nadchodzący flagowiec od Xiaomi – Mi 6. Dzisiaj do sieci wyciekła jego prawdopodobna specyfikacja i tak naprawdę jedyną niewiadomą pozostaje wygląd telefonu. W Internecie można znaleźć całkiem sporo renderów i rzekomych zdjęć smartfonu, jednak na razie nie możemy potwierdzić prawdziwości któregoś z nich.

Specyfikacja Mi 6 prezentuje się następująco:

Urządzenie, jak na dzisiejsze standardy, nie będzie zbyt duże, co może ucieszyć wielu potencjalnych użytkowników. Telefon będzie napędzany przez Snapdragona 835, zastosowany układ graficzny to Adreno 540.
Zależnie od wersji Mi 6 będzie wyposażony w 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz odpowiednio 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Słabsza wersja ma kosztować ponad 270 euro, a droższa niespełna 370 euro.
Jest to ponad dwukrotnie niższa cena niż ta Samsunga Galaxy S8. Czy telefon prosto z Chin nawiąże rywalizację z konkurentem z Korei i innymi flagowcami? Ujawniona specyfikacja oraz cena zdają się podpowiadać, że jest to oczywiste. Premiera Xiaomi Mi 6 powinna nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

 

Źródło: GFXbench

Podziel się ze znajomymi: