Test: słuchawki Shozy Zero – drewniany elegant

Podsumowanie

Shozy Zero to bardzo udany produkt, który w półce słuchawek dokanałowych za ok. 200 zł stanowi jedną z najciekawszych i najlepszych propozycji. Bardzo wysoki komfort używania połączony został z przyjemnym, zbalansowanym i pełnym brzmieniem, a dopełnieniem jest świetne wzornictwo słuchawek, oparte na drewnie palisandru. Na początku nie byłem do Shozy Zero przekonany, ale im dłużej ich słuchałem i używałem, tym większą sympatią te słuchawki darzyłem. Są one wyjątkowo uniwersalne, nadadzą się do wielu różnych rodzajów muzyki (chociaż prawie na pewno nie zostały stworzone z myślą o rapie czy hip-hopie).
Bas mógłby w nich schodzić niżej, scena mogłaby być większa, ale to w żaden sposób nie przeszkadza w odbiorze dojrzałego, wyśmienicie zestrojonego brzmienia. Dźwięk Shozy Zero przerasta co najmniej o klasę większość słuchawek dostępnych w tej cenie.
Shozy Zero mogę z czystym sumieniem zarekomendować – szczególnie tym, którzy szukają zbalansowanego brzmienia, wygody i lekkości (dźwiękowo-ergonomicznej) podczas odsłuchów. Nie można zapominać o wyjątkowo eleganckim, minimalistycznym wzornictwie Shozy Zero – nie każdy je polubi, ale mnie ono urzekło.Shozy09

1 2 3 4 5

Podziel się ze znajomymi: