Redakcja

TechKiller

Oto dziesiątka wspaniałych. Wspólnie w pocie czoła i klawiatury (albo pada) tworzymy www.TechKillera. Naszym celem jest codzienna zabójcza dawka informacji i tworzenie portalu, który wart będzie swojej nazwy. Cenimy przede wszystkim rzetelność – chcemy ci dać recenzję, która choćby miała nie zostawić suchej nitki na produkcie, będzie na pewno szczera. I tego się będziemy trzymać!

Zobacz

Nasz team

Dawid Zamkowski

Założyciel

Bawi się w internety i deskorolki.

Ewelina Stój

Gry i sprzęt PC

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

Michał Lamtych

Sprzęt PC

Z zawodu programista, z zamiłowania geek i miłośnik nowych technologii. Specjalizuje się we wszelkiej maści sprzęcie komputerowym, w wolnej chwili lubi grzebać przy swoim PC, a od czasu do czasu także pograć w dobrą strategię lub RPG.

Jakub Śliwka

Sprzęt PC oraz smartfony

Człowiek o wielu zainteresowaniach, z którym można konwersować niemal na każdy temat. Pasjonat sprzętu komputerowego, nowych technologii i gier. Zapalony fan "Wiedźmina" (zarówno książek, jak i gier) oraz Realu Madryt.

Kamil Ratajczak

Gry i konsole

Licealista na profilu biologiczno-chemicznym marzący o medycynie, redaktor-amator, próbujący odnaleźć swoje miejsce w internetach jutuber, gracz, krytyk seriali, montażysta filmów z gier, fan Doctora Who i wieloletni obserwator wszystkiego powiązanego z serią GTA.

Filip Bogdanowicz

Gry i konsole

Starzy na skarb carski zabierano. Czasem do Ojczyzn pierwszy Podkomorzy i przymioty. Stąd droga do Ojczyzn pierwszy raz zawitała moda i gumiennym pisarzom.

Andrzej Porębski

Sprzęt audio

Pasjonat audio, próbujący zawsze uzyskać możliwie najwyższą jakość dźwięku w możliwie najniższej cenie. Meloman, wielbiciel muzyki - poważnej, progresywnego rocka, metalu i jazzu. Uwielbia pomagać znajomym w wyborze sprzętu muzycznego.

Mateusz Panek

Sprzęt PC, gry oraz urządzenia mobilne

Pasjonat sprzętu komputerowego oraz wszelkich nowinek mobilnych. Fan dobrych gier - strategii, symulacji, FPS - oraz Nokii, AMD i zielonych technologii. Lubi podejmować wyzwania, poznawać nową wiedzę oraz osiągać wysoko postawione cele.

Wojciech Jarczak

Redaktor, grafik

Mechatronik, który uwielbia zabawę z elektroniką. Kreatywna głowa, czyli freelancer. 3 litery opisujące jego miłość - DIY.

Mariusz Opyd

Korekta tekstów

Kocha szybkie przecinki i piękne zdania, a te miłość uskutecznia, poprawiając teksty na www.TechKillerze. Ma też geekowskie zapędy, więc nie mógł trafić lepiej.

Grzegorz Walczak

Redaktor

Starzy na skarb carski zabierano. Czasem do Ojczyzn pierwszy Podkomorzy i przymioty. Stąd droga do Ojczyzn pierwszy raz zawitała moda i gumiennym pisarzom.

Na główną Czytaj więcej

Zaloguj się

Przypomnij hasło Zarejestruj się
Free WordPress Themes, Free Android Games