AOC AGON AG271QG – monitor QHD z G-SYNC, matrycą IPS i 165 Hz

AG271_01

Po AOC AG271QX, czyli konstrukcji wspierającej AMD FreeSync, przyszła pora na model z serii AGON, który korzysta z technologii NVIDIA G-SYNC. Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli) na matrycy IPS (AHVA). Proporcje jego ekranu to klasyczne 16:9, a przekątna wyświetlacza wynosi 27 cali. Dla zapewnienia jak najlepszego wrażenia płynności oraz wyeliminowania przycięć monitor oprócz obsługi G-SYNC oferuje odświeżanie na poziomie 165 Hz.

Szybką zmianę ustawień monitora umożliwia załączony w komplecie pilot QuickSwitch Controller. Składany uchwyt do zawieszenia zestawu słuchawkowego, który zamieszczono po prawej stronie panelu, pozwoli oszczędzić miejsce na biurku.

Dzięki licznym funkcjom użytkownik może dostosować sprzęt do swoich potrzeb. Monitor dysponuje zarówno regulacją pochylenia oraz wysokości ekranu, jak i obrotem w podstawie. Ponadto umieszczona z boku podziałka pozwala na ustawienie monitora do sprawdzonej wcześniej pozycji, w przypadku przeniesienia go na nowe miejsce.

Ceny i dostępność:

Sugerowana cena monitora AOC AG271QG wynosi 3439 zł brutto. Do sprzedaży trafi on w tym roku, w lipcu.

Gwarancja: 

Wszystkie modele monitorów AOC podlegają 3-letniej gwarancji producenta.

 

Źródło, fot.: Informacja prasowa

Podziel się ze znajomymi: