Bluelounge Kosta – wyjątkowe miejsce na Apple Watcha

Kosta to podstawka przypominająca kształtem niewielki krążek, która służy jako dedykowane miejsce do ładowania Apple Watcha. Stonowany, minimalistyczny design podkładki świetnie wkomponuje się do każdej aranżacji wnętrza. Kosta została wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu o antypoślizgowych właściwościach. Całość jest wyjątkowo łatwa w użyciu, wystarczy przeciągnąć kabelek ładowarki przez dedykowany otwór i gotowe. Ukryty wewnątrz magnes stanowi centralny punkt podkładki. Jego zadaniem jest stabilne utrzymanie końcówki ładowarki w jednym miejscu.

kosta2

Tryb Nightstand

Kosta to prawdziwa gratka dla miłośników sprzętu Apple. Stanowi idealne miejsce do nocnego ładowania Watcha i korzystania z trybu Nightstand. Umieszczona w zasięgu ręki, tuż obok łóżka daje łatwy dostęp do zegarka.

kosta3

Łatwa w użyciu

 1. Przeciągnij kabel ładowarki przez dedykowany otwór
  kosta4
  2. Umieść złącze ładowarki na magnesie.
  kosta5
  3. Ułóż kabel w podstawce.
  kosta6
  4. To wszystko, gotowe.

Wideo:

Galeria:

Bluelounge jest uznanym studiem projektującym i produkującym rzeczy codziennego użytku związane z nowymi technologiami. Głównym projektantem i założycielem firmy jest Dominic Symons, obecnie sprawujący funkcję dyrektora kreatywnego. Będący również laureatem prestiżowych nagród designerskich takich jak: Red Dot Award, IDEA, Good Design oraz Sparks.

Podziel się ze znajomymi: