Hikvision prezentuje karty pamięci SD do zastosowań uniwersalnych

Lider branży Security rozszerza swoje portfolio o kolejne podzespoły komputerowe – karty, pamięci SD marki Hikstorage.

 

Portfolio Hikvision, międzynarodowego lidera z zakresu systemów bezpieczeństwa i, monitoringu wizyjnego, rozszerza się właśnie o karty pamięci do zastosowań indywidualnych i biznesowych. W bogatej ofercie produktów Hikstorage znajdują się karty pamięci, które, pozwalają na dobre zapomnieć o problemie zbyt małej przestrzeni na dane w smartfonach, tabletach, konsolach, aparatach i innych urządzeniach. Wszystkie produkowane są w fabryce własnej Hikvision, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na trwałość i niezawodność gwarantowane najwyższym poziomem kontroli jakości.

 

Hikstorage oferuje zarówno podstawowe karty pamięci w standardzie V10, które można wykorzystać jako magazyn danych w smartfonie, nieco bardziej zaawansowane V30 z oznaczeniem A1, idealne do gamingu i nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości, jak i wyposażone w kości pamięci MLC, niezwykle trwałe karty przeznaczone do najbardziej wymagających zadań, jak firmowy monitoring.

 

Hikvision M1 to solidna i trwała karta microSD, która oferowana jest w kilku wariantach pojemnościowych – 32, 64 lub 128 GB. Oznaczenie V10 gwarantuje minimalną prędkość zapisu na poziomie 10 MB/s, a UHS-I maksymalną prędkość na poziomie nawet 100 MB/s. To pamięć idealna do smartfonów, tabletów oraz wideorejestratorów nagrywających klipy w rozdzielczości HD lub Full HD, kompatybilna z nowoczesnymi standardami microSDXC i microSDUC.

Hikvision G2 to karta microSD dla graczy, która jest odpowiedzią na rosnące wymagania tej grupy użytkowników. Oznaczona została jako V30 A2, co gwarantuje minimalną prędkość zapisu na poziomie 30 MB/s oraz liczbę operacji wejścia/wyjścia na poziomie 4000/2000

Hikvision G2 to karta microSD dla graczy, która jest odpowiedzią na rosnące wymagania tej grupy użytkowników. Oznaczona została jako V30 A2, co gwarantuje minimalną prędkość zapisu na poziomie 30 MB/s oraz liczbę operacji wejścia/wyjścia na poziomie 4000/2000 IOPS. Karta Hikvision G2 świetnie sprawdzi się we wszystkich kompatybilnych konsolach i smartfonach do gier, gdzie kluczową rolę odgrywa wysoka wydajność.

Użytkownicy szukający karty pamięci do wideorejestratorów wysokiej rozdzielczości, kamer, dronów i wszystkich urządzeń, które wymagają wysokiej prędkości zapisu, powinni zaś zwrócić uwagę na Hikvision C1. Dzięki oznaczeniu V30, długiej 7-letniej gwarancji i standardowi UHS-I, zapewnia ona optymalną pracę wszystkich urządzeń przechwytujących wideo i/lub dźwięk.

A jeśli liczą się przede wszystkim trwałość i niezawodność, bo karta pamięci trafić ma do systemu monitoringu firmy, to wybór jest oczywisty – Hikvision H1. To nośnik wyposażony w kości pamięci MLC, gwarantujące znacznie wyższą trwałość oraz mniejszą wrażliwość na błędy w zapisie danych niż karty pamięci bazujące na kościach TLC. Hikvision H1 potrafi przetworzyć nawet 10 tys. cykli P/E, czyli ponad 3 razy więcej niż najwyższej jakości microSD wyposażone w TLC. Karta wspiera również technologię monitorowania aktywności i jest odporna na ekstremalne warunki pogodowe, a klasa prędkości Class 10 oznacza zapis danych na poziomie przynajmniej 10 MB/s. Hikvision H1 dostępne jest w kilku wersjach pamięci, tj. 32, 64, 128 oraz 256 GB.

Podziel się ze znajomymi: