Motorola razr 40 ultra. Ostatnie dni promocji z gwarantowanym 1000 zł zwrotu!

12 czerwca 2023 r.: Zostało zaledwie kilka dni, aby skorzystać z promocji na zakup składanego smartfona motorola razr 40 ultra. Oddając inny telefon do recyklingu, można odzyskać część gotówki wydanej na zakup tego wyjątkowego urządzenia.

Motorola razr 40 ultra trafiła do Polski 1 czerwca i do 14 czerwca trwa sprzedaż premierowa nowego flagowca z ikoniczną klapką, której towarzyszy promocja „Trade in. Trade up”. To idealna okazja, aby nie tylko nabyć jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów tego roku i otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy, ale także zrobić coś dla środowiska przekazując inny smartfon do recyklingu. Biorący udział w promocji konsument może liczyć na gwarantowane 1000 złotych zwrotu, a to nie cała kwota, którą może otrzymać.

Motorola razr 40 ultra

Najnowocześniejszy składany smartfon na rynku!

Rodzina razr jest ikoną stylu i jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii smartfonów z klapką. Motorola razr 40 ultra to najnowszy flagowiec marki i jednocześnie składany smartfon z największym zewnętrznym wyświetlaczem, o niemal nieograniczonej funkcjonalności – dzięki technologii Flex View. Nowy flagowiec jest nie tylko szybki, wyrafinowany technicznie i zaprojektowany przez inżynierów Motorola z wykorzystaniem zebranych przez lata doświadczeń, ale również elegancki. Dostępny dodatkowo w trzech wersjach kolorystycznych, a wśród nich w niepowtarzalnej edycji Viva Magenta (kolor roku 2023 Pantone®) wykorzystującej wegańską skórę jako wykończenie obudowy.

Motorola razr 40 ultra napędzana jest procesorem Snapdragon® 8 Gen 1., ma dwa wyświetlacze – wewnętrzny pOLED 6,9” FHD+ z odświeżaniem do 165 Hz i zewnętrzny pOLED 3,6” z odświeżaniem do 144 Hz – oraz potężny układ aparatów. Moduł głównego aparatu 12 MP posiada stabilizację optyczną (OIS) i jest wspierany przez 13 MP obiektyw ultraszerokokątny z trybem makro, a dodatkowo smartfon wyposażony jest w 32 MP aparat do selfie. Motorola razr 40 ultra wspiera szybkie ładowanie TurboPower 30 W i ładowanie bezprzewodowe. Smartfon dostępny jest w wariancie pojemnościowym 8/256 GB, w rekomendowanej cenie detalicznej 5499 złotych. Promocja „Trade in. Trade up” sprawia, że część tej kwoty może wrócić do konsumenta.

Ile gotówki można (od)zyskać biorąc udział w promocji?

 Jakiego zwrotu można się spodziewać po zakupie motorola razr 40 ultra? Gwarantowane 1000 złotych dla biorącej udział w promocji osoby zostanie powiększone o kwotę wyceny za oddawany smartfon – przy czym musi on znajdować się na liście produktów objętych promocją i spełniać określone wymogi (np.: musi być sprawny)[1].

Ostateczna suma zwrotu będzie więc wyższa. O ile? To zależy od marki, modelu oraz stanu odesłanego urządzenia. Lista marek i modeli smartfonów, które mogą zostać oddane w ramach promocji jest publicznie dostępna. Konsument może jeszcze przez zakupem razr 40 ultra sprawdzić jaka kwota zostanie doliczona do gwarantowanych 1000 złotych. Takie rozwiązanie jest fair play – jednocześnie proste i przejrzyste.

Jak skorzystać z promocji „Trade In. Trade up”?

Osoba zainteresowana promocją – po upewnieniu się, że urządzenie, które zamierza oddać jest obecne na liście modeli objętych programem – musi zakupić razr 40 ultra w okresie trwania promocji (do 14 czerwca 2023 r. włącznie). Ważne, aby smartfon nabyć u jednego z partnerów handlowych Motorola. Są to sklepy RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, NEONET, Komputronik, x-kom oraz operatorzy: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Po otrzymaniu zakupionego egzemplarza motorola razr 40 ultra konsument ma 15 dni, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy online na stronie promocji. Potwierdzenie rejestracji otrzyma na adres e-mail. Po zaakceptowaniu wniosku wystarczy spakować zgłoszony do oddania smartfon i odesłać go w ciągu kolejnych 15 dni na wskazany adres – przesyłka jest darmowa. Odesłane urządzenie zostanie poddane weryfikacji i jeśli wszystko będzie zgodne ze zgłoszeniem, zwrot gotówki (kwota wyceny powiększona o gwarantowane 1000 zł) nastąpi w ciągu 30 dni bezpośrednio na wskazane przez konsumenta konto bankowe. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Motorola oraz w materiale wideo.

Motorola Trade In. Trade Up

Należy pamiętać, że z oferty zakupu smartfona motorola razr 40 ultra w promocji „Trade In. Trade up” mogą skorzystać wyłącznie pełnoletni konsumenci. Promocja nie obejmuje smartfonów zakupionych na firmę – również w ramach prowadzonej jednoosobowej działalności gospodarczej.

Dodatkowe informacje:

  1. Więcej informacji o smartfonie motorola razr 40 ultra:

# Oficjalna strona producenta: https://www.motorola.com/pl/smartphones-motorola-razr-40-ultra/p?skuId=412

# Prezentacja wideo smartfona: https://youtu.be/HvEYpNtor0M

  1. Materiał wideo prezentujący jak działa promocja „Trade In. Trade up” dla motorola razr 40 ultra: https://youtu.be/9SpbclIh_AI
  2. Strona promocji „Trade In. Trade up”: https://www.motorola.com/pl/motorola-trade-in
  3. Szczegółowy regulamin promocji, lista marek oraz modeli urządzeń, które mogą zostać oddane przez biorącego udział w promocji konsumenta oraz kryteria „Trade In. Trade up”, dostępne są na stronie: https://motorola-reward.com/tradein/pl-PL/qualifying-trade-in

[1] Szczegółowy regulamin promocji, lista marek oraz modeli urządzeń, które mogą zostać oddane przez biorącego udział w promocji konsumenta oraz kryteria „Trade In. Trade up”, dostępne są na stronie: https://motorola-reward.com/tradein/pl-PL/qualifying-trade-in

 

Podziel się ze znajomymi: