Motorola razr 40 w letniej promocji za 3699 zł

Motorola razr 40 - PROMOCJA

25 sierpnia 2023 roku: Przez najbliższe dwa tygodnie motorola razr 40 będzie dostępna w promocji za 3699 zł – taniej o 300 zł w stosunku do ceny premierowej. Razr 40 to składany smartfon, wykończony wegańską skórą w inspirujących kolorach Pantone.

 

Motorola razr 40 zaskakuje funkcjonalnością, łącząc kieszonkowy format z możliwościami zewnętrznego wyświetlacza OLED o przekątnej 1,5”. Dodatkowy ekran pozwala na szybką interakcję ze smartfonem oraz sprawdzenie powiadomień. Po rozłożeniu razr 40 jego atutem staje się ogromny ekran pOLED FHD+ o przekątnej 6,9”, odświeżany z częstotliwością do 144 Hz i wspierający standard HDR10+.

 

Urządzenie wyróżnia się również potężnymi jak na smartfon z klapką możliwościami foto. Główny aparat razr 40 ma matrycę 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), która eliminuje rozmycia powstałe w wyniku niepożądanego ruchu ręki fotografa. Laserowy autofocus wykorzystuje sensor ToF, dzięki czemu łapanie ostrości na fotografowanym obiekcie jest wyjątkowo szybkie. Pełnię możliwości fotograficznych modelu razr 40 widać na ujęciach szerokokątnych i ekstremalnych zbliżeniach, co jest możliwe dzięki wspierającemu główny aparat modułowi 13 MP. Łączy on w sobie możliwości obiektywu ultraszerokokątnego i Macro Vision

 

Motorola razr 40 ma solidny i nowoczesny zawias w kształcie łezki. Ten sam, który można znaleźć we flagowym modelu razr 40 ultra. Jest to sprawdzone rozwiązanie, umożliwiające całkowite złożenie smartfona bez zostawiania szczeliny oraz jego zablokowanie w różnych pozycjach (np. półotwartej). Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 7 Gen 1 wspierany przez 8 GB pamięci RAM (LPDDR4X), a użytkownik ma do dyspozycji aż 256 GB pamięci wewnętrznej (UFS 2.2)[1]. Motorola razr 40 wyróżnia się na rynku składanych urządzeń pojemną baterią – ogniwem 4200 mAh, które obsługuje szybkie ładowanie TurboPower 30 W[2] oraz wspiera ładowanie bezprzewodowe[3].

 

Smartfon motorola razr 40 (8/256 GB) w obniżonej, promocyjnej cenie 3699 zł będzie dostępny od 25 sierpnia do 7 września (lub do wyczerpania zapasów). W promocji biorą udział wybrani partnerzy firmy Motorola.

Motorola razr 40

Dodatkowe informacje:

Motorola razr 40 na oficjalnej stronie producenta: https://www.motorola.com/pl/smartphones-motorola-razr-40/p


[1] Pamięć dostępna dla użytkownika jest mniejsza ze względu na wiele czynników, w tym system operacyjny, oprogramowanie oraz inne funkcje wykorzystujące część tej pojemności i może ulegać zmianie wskutek aktualizacji oprogramowania.

[2] Ładowanie TurboPower™ jest dostępne tylko przy użyciu ładowarki Motorola TurboPower™. Kompatybilna ładowarka TurboPower 33 W jest dodana w komplecie, chociaż maksymalna moc ładowania urządzenia wynosi 30 W. Ładowarka Motorola TurboPower™ 33 W nie zwiększa maksymalnej mocy ładowania urządzenia. Bateria musi być mocno wyczerpana. Szybkość ładowania zmniejsza się wraz z poziomem naładowania baterii. Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie mieszanego profilu wykorzystania przez medianę użytkowników, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywisty czas działania baterii różni się w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania.

[3] Ładowarka bezprzewodowa jest do nabycia osobno.

 

Podziel się ze znajomymi: