Oświadczenie w sprawie wydajności i aktualizacji BIOS-u kart graficznych MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Po dogłębnym zbadaniu sprawy dział badawczo-rozwojowy MSI potwierdza, że nowa karta graficzna GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 3X nie wykorzystuje całego swojego potencjału. Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że kładąc największy nacisk na doświadczenia użytkowników, niezmiennie dążymy do optymalnej wydajności kart graficznych i zadowolenia klientów.

Aby cieszyć się nowym produktem z maksymalną wydajnością, uprzejmie zachęcamy do aktualizacji BIOS-u (95.03.45.40.F0), który został poprawiony przez nasz zespół. Update zwiększy wydajność rzeczonej karty graficznej, mając na celu osiągnięcie, a nawet przebicie oczekiwanych wyników benchmarków.

 

Dodatkowo, po dokładnym sprawdzeniu, skorzystaliśmy z okazji i dokonaliśmy upgrade’u innych modeli z serii MSI GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER. Wprowadzimy odpowiednie aktualizacje BIOS-u dla tych kart graficznych i zachęcamy użytkowników do ich zainstalowania, aby cieszyć się optymalnymi wrażeniami z użytkowania.

 

Nazwa modelu Link
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 3X [BIOS Update]
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 3X OC [BISO Update]
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM [BIOS Update]
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM WHITE [BIOS Update]
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC [BIOS Update]
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X WHITE OC [BIOS Update]

 

W przyszłości linki do pobierania najnowszych aktualizacji BIOS-u będzie można znaleźć w sekcji SUPPORT na stronie internetowej produktu lub za pośrednictwem funkcji automatycznej aktualizacji w MSI Center. Odwiedź stronę internetową produktu, aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco z aktualizacjami.

Celem tej aktualizacji jest podniesienie ogólnej wydajności karty graficznej zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przestrzegać rygorystycznych standardów w zakresie opracowywanych produktów i obsługi użytkowników, dlatego rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie niezawodnych produktów.

 

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Z poważaniem,

Zespół MSI

Podziel się ze znajomymi: