Przekraczamy granice: prezentacja technologii Patriot na targach Computex 2024

Patriot zaprezentuje na targach Computex 2024 nową ofertę wyjątkowych produktów zaprojektowanych z myślą o dynamicznie zmieniających się trendach technologicznych. Do najważniejszych nowości, które firma pokaże w Tajpej, należą podzespoły do stacji roboczych, w tym podkręcone pamięci DRAM typu RDIMM i dyski SSD Enterprise Data Center w standardzie U.2, które przystosowane są do rosnących wymagań produktów do zastosowań Edge AI.

 

Bazując na naszym zaangażowaniu w innowacyjne technologie, Patriot zaprezentuje najnowszą edycję flagowego modelu DRAM Xtreme 5. To wynik ekscytującej współpracy z MSI MPOWER, który dostarczy niezrównaną wydajność i niezawodność. Ponadto uczestnicy będą mogli zapoznać się z wydajnym dyskiem SSD Gen5 x4, PV573, oferującym błyskawiczne prędkości odczytu/zapisu na poziomie odpowiednio 14 000 MB/s i 12 000 MB/s.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów technologii do wzięcia udziału w targach Computex 2024, które odbędą się w dniach 4–7 czerwca 2024 r. w centrum wystawowym Taipei Nangang. Koniecznie odwiedźcie stoisko nr J0410 na 1. piętrze hali 1, aby na własne oczy zobaczyć najnowsze innowacyjne produkty marek Patriot, Viper Gaming i ACPI.

Podziel się ze znajomymi: