Styl pod napięciem. Kup monitory MSI i zgarnij gadżety o wartości do 500 zł

MSI wystartowało z nową promocją Styl pod napięciem, w ramach której osoby decydujące się na zakup monitora firmy, mogą za darmo otrzymać unikatowe gadżety o wartości nawet 500 zł.

Chcecie wejść w nowy rok szkolny z przytupem, wymieniając monitor na nowy, a przy okazji wyróżniając się w tłumie? W takim razie kupując wybrane modele monitorów MSI, możecie otrzymać zupełnie za darmo stylowe gadżety o wartości nawet 500 zł. Do zgarnięcia są trzy różne zestawy:

1)     Kolekcjonerska koszulka MSI

2)     Kolekcjonerska koszulka MSI, powerbank i plecak sznurkowy MSI

3)     Kolekcjonerska koszulka MSI, kolekcjonerska bluza MSI, powerbank i plecak MSI King

 

Koszulka i bluza MSI mają na froncie dyskretny wzór monitora, który staje się dobrze widoczny dopiero z bliska, dzięki czemu sprawdzą się praktycznie w każdej okazji. Magia dzieje się jednak z tyłu, gdzie główne skrzypce gra maskotka MSI, czyli smok Lucky w wielu wyjątkowych pozach. Za każdym razem, gdy spojrzymy na tę wyjątkową grafikę, możemy wychwycić nowy szczegół – to jak patrzenie na monitory MSI, oferujące niewiarygodną jakość obrazu!

 

Powerbank o pojemności 10 000 mAh jest wyposażony w złącze USB-C z obsługą PD 18 W, dzięki czemu poradzi sobie z ładowaniem nie tylko smartfona czy słuchawek bezprzewodowych, ale i konsoli Nintendo Switch, jeśli na przerwach między lekcjami nagle zabraknie mocy. A gdzie to wszystko zapakować? Oczywiście do plecaków MSI, które przydadzą się też do noszenia przyborów szkolnych oraz aktywności po lekcjach.

 

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć swój zestaw? Wystarczy w okresie do 29 sierpnia do 25 września tego roku kupić jeden z monitorów objętych promocją, zachować paragon, a następnie zarejestrować produkt na stronie promocje.msi.com do 09.10.2022 i poczekać aż zgłoszenie zostanie zweryfikowane (do 30 dni roboczych od momentu zakończenia promocji). Dokładną listę monitorów objętych promocją i przypisanych do nich zestawów oraz regulamin promocji na stronie akcji.

Podziel się ze znajomymi: