TRANSCEND zaprezentuje nowe produkty na targach COMPUTEX 2016

Transcend_2016_Computex

Targi COMPUTEX 2016 tuż za rogiem i nie zabraknie na nich także firmy TRANSCEND. Chiński producent zaprezentuje na nich swoje nowości, a wśród nich chociażby rejestratory trasy oraz rozwiązania chmurowe.

Jedną z nowości, która zostanie zaprezentowana, jest niewielki poręczny rejestrator wideo DrivePro 50. Powiększy się również rodzina kamerek personalnych, których szeregi zasilą dwa modele: DrivePro Body 20 oraz DrivePro Body 52. Co ciekawe pierwsza z nich, Body 20, posiada wbudowany moduł Wi-Fi, a także pochwalić się może szyfrowaniem nagrywanego materiału. Zdobyła ona między innymi nagrodę COMPUTEX Best Choice. Body 52 to nieco inna konstrukcja i jej cechą charakterystyczną jest elastyczne ramię, dzięki któremu zyskujemy swobodę montażu kamerki wedle naszych potrzeb.

Transcend_2016_Computex_BestChoice

Zupełną nowością są natomiast dyski, które mogą pracować jako chmura tj. StoreJet Cloud 110 oraz StoreJet Cloud 210 posiadające kilka ciekawych aspektów. Cloud 110 oraz 210 umożliwią nam bezprzewodowy przesył danych do takich urządzeń jak smartfony czy tablety, a także smart TV. Danymi, które będą w nich przechowywane, możemy bez problemu zarządzać dzięki dedykowanej aplikacji dostępnej dla systemów iOS oraz Android. Maksymalna pojemność dysków wynosi 4 TB.

Na stanowiskach TRANSCEND znajdą swoje miejsce również obecne już na rynku produkty, takie jak np. rozwiązania dla urządzeń Apple czy sprzęt dedykowany sektorowi profesjonalnemu. Przykładem może być niedawno opisywana karta pamięci SuperMLC 220  wykorzystująca technologię SuperMLC.

Targi COMPUTEX to bez wątpienia jedna z największych i najistotniejszych imprez w świecie IT. Tylko w ubiegłym roku przewinęło się przez nią ponad 130 tys. zwiedzających. Jeśli jesteście zainteresowani obecnością na nich, to odbywają się one od 31 maja do 4 czerwca w Sali wystawowej Nangang. Produkty TRANSCEND znajdziecie na stoisku J0618 w Taipei World Center.

 

Źródło, fot.: informacja prasowa

Podziel się ze znajomymi: