Wyprzedaż na Steam rozpoczęta, nie przegap okazji [Aktualizacja godzina 19:00 15.06]

Wśród naszych czytelników jest zapewne wielu zapalonych graczy, dla których to mamy znakomitą wiadomość. Na platformie Steam rozpoczęła się własnie wyprzedaż gier Monster Summer Sale.steam-sale

Zgonie z praktyką, jaka miała miejsce w poprzednich latach, każdego dnia, a czasem co kilka godzin startuje nowa promocja, także warto śledzić temat na bieżąco.
Bez wątpienia wspominana akcja cieszy się niezwykle dużym zainteresowanie, nic jednak dziwnego ponieważ u największego na świecie dostawcy gier komputerowych trafiają się naprawdę smakowite kąski jak np. Grand Theft Auto, XCOM i Metro, Homeworld Remastered Collection, Don’t Starve, Hotline Miami 2, Black Mesa oraz Mirror’s Edge. Niestety promocje straciły trochę na rozmachu, gdyż coraz ciężej wynegocjować dobre ceny u deweloperów, jednak co by nie mówić i tak można sporo zaoszczędzić, dodatkowym utrudnieniem może być fakt, że wszystkie ceny są w euro, co nie powinno na szczęście stanowić aż takiego problemu dla polskich graczy.

Oferty aktywne jeszcze przez 48 godzin:

SSSDay5Of

Oferty aktywne jeszcze przez 24 godziny:

SteamSummerSaleDay4OfertyDnia

SSSDay5Błysk

SSSDay5Monster

Jeśli jesteście zainteresowania zakupem naprawdę świetnych tytułów w dobrych cenach odsyłamy Was do sklepu Steam. Pamiętajcie – promocje zmieniają się co 24 godziny, a niektóre nawet co 12.

 

Źródło, fot.: Steam

Podziel się ze znajomymi: