5 urządzeń, które ułatwią Ci pracę zdalną.

Jakiś czas temu nasz sposób pracy dla wielu z nas zmienił się diametralnie. Nie wszyscy na to przygotowani. Niektórzy odkryli, że klikanie przy własnym biurku/ stole/ na kanapie wcale nie jest wygodne. Gdybyśmy tylko wiedzieli od razu w co warto zainwestować, by ułatwić sobie pracę zdalną!

 

W tym domu nie ma zegarów!

Odkąd po części sami zarządzamy dynamiką pracy w domu, odkrywamy, że czas spędzony w biurze jakoś łatwo było wypełnić i często dopiero pod koniec zmiany zerkaliśmy na zegarek w nadziei, że niedługo wrócimy do domu. Do tego, na biurku stał telefon, który łączył nas z wszystkimi działami w firmie, a do połączenia wystarczyło wcisnąć jeden guzik z odpowiednią cyfrą. Szef, choć może czasami na niego narzekaliśmy, wyposażył nas w sprzęt, szerokie, dostosowane do wymogów biurko i wygodny fotel. Wokół siedzieli koleżanki i koledzy, z którymi czas mijał szybko i przyjemnie. Teraz na zmianę łączymy się na wideokonferencjach, czytamy maile, odbieramy SMSy o tym, że dziecko właśnie zapomniało o zdalnej lekcji angielskiego, a czas biegnie i nawet do nas nie woła, że już „pora na przerwę!” A gdyby te aktywności mieć w jednym miejscu? Warto rozejrzeć się za smartwatchem, dzięki któremu skrzynka mailowa, wiadomości tekstowe, a nawet telefon będą pod ręką… a raczej NA niej!

Okablowani

Plączą się, odpinają albo przerywają. Takie są kable… A już najgorsze są te od słuchawek. Znasz to? Widzę, że przytakujesz. Na to też jest rozwiązanie- słuchawki bezprzewodowe. Dzięki nim, nie musisz już martwić się, że właśnie poplątały się z innym kablem albo włosami. Słuchawki bezprzewodowe są małe, wygodne, a ich dodatkowym atutem jest to, że chowają się do specjalnych etui, dzięki czemu nie będą się gubić. Wiele modeli posiada funkcję redukcji hałasu, która odcina dźwięki z zewnątrz i pozwala Ci na komfortowe słuchanie.

Wychodzę się przewietrzyć

Czasami warto wyjść na krótki spacer albo odbyć rozmowę biznesową na dworze. Gorzej, jeśli przed wyjściem patrzymy na wyświetlacz telefonu, a ten prosi o ładowanie. Niezawodny w takich sytuacjach okaże się powerbank. Te niewielkie urządzenia zapewnią ładowanie telefonu czy tabletu z każdego miejsca, w jakim się znajdujesz.

Ład i porządek

Gdy praca i życie prywatne odbywają się w tej samej przestrzeni mieszkalnej, trudno jest zachować porządek. A jeśli jesteś dodatkowo właścicielem zwierzaka, wiesz najlepiej, że odkurzanie lepiej pokochać, bo później już można tylko narzekać. Aby nie tracić czasu na rozkładanie odkurzacza, warto zaopatrzyć się w odkurzacz automatyczny, który wykona za nas całą robotę w czasie, gdy my będziemy zajmować się pracą. Odkurzacze te dosłownie sprzątają same, korzystając z zapamiętanych map pomieszczeń. Są ciche, bezpieczne, a po zakończeniu pracy wracają na swoje miejsce! Żeby wszyscy w domu chcieli być tak dokładni i grzeczni!

Miłego dnia!

Podziel się ze znajomymi: