Fotele Racing Shield już w Polsce

Najwyższa seria foteli DXRacer o nazwie Racing Shield nie była dotychczas dostępna w Polsce w zbyt szerokiej dystrybucji. Ten stan rzeczy zmieni się wraz z wprowadzeniem jej do stałej oferty sklepu Gamera.pl. Od teraz gracze w każdej chwili będą mogli skorzystać z zapasów bezpośredniego importera znajdującego się na terenie kraju, bez konieczności kilkudniowego oczekiwania na sprowadzenie fotela tej serii z zagranicy, co miało miejsce dotychczas.

DXRacer Racing Shield to fotel dla gracza, który zawiera unikalną konstrukcję oparcia. Jej tylna powierzchnia została wyposażona w specjalną powłokę o bardzo futurystycznym wyglądzie. Samo oparcie można regulować w zakresie 135 stopni, co daje konsumentowi ogromną dowolność w jego ustawianiu. Specjalny rodzaj wypełnienia z „zimnej pianki” ma gwarantować, że fotel komputerowy tego typu pozostanie komfortowy nawet po 8 godzinach siedzenia. Dla graczy z wielkimi marzeniami odnośnie kariery w sportach elektronicznych, tak ekstremalnie długie sesje gamingowe wcale nie należą do rzadkości. Swoją formą DXRacer Racing Shield koryguje postawę ciała przyjmowaną przez gracza, co pozytywnie wpływa na kondycję całego kręgosłupa. W fotelu klasy Racing Shield nie mogło zabraknąć podłokietników 3D. Aby fotel tej serii pasował idealnie do ciała użytkownika, siedząca na nim osoba powinna cechować się wzrostem od 170 do 195 centymetrów. Fotel waży zaledwie 25 kilogramów, a mimo to nawet przy gwałtownych ruchach ciała pozostaje w pełni stabilny.

shield

Z modelu Racing Shield korzysta na co dzień wielu graczy, którzy rywalizują na najwyższych poziomach rozgrywek eSports. Firma DXRacer wyposażyła w przedstawione fotele komputerowe między innymi zespoły Natus Vincere i Counter Logic Gaming. Egzemplarze tej serii są elementem oficjalnego wyposażenia stanowisk dla graczy podczas finałowych rozgrywek wielu amerykańskich i europejskich lig gier komputerowych.

Opisywana seria foteli DXRacer pojawi się w ofercie Gamera.pl już pod koniec listopada. Obicie tych modeli bazuje na czarnej skórze ekologicznej, która łączona jest w zależności od konkretnego modelu ze skórą ekologiczną w kolorach białym, czerwonym, niebieskim lub zielonym. Aby podkreślić niepowtarzalny, futurystyczny wygląd tylnej osłony fotela, także boczne osłonki siedziska i oparcia zostały wykonane w podobnej stylistyce. Od teraz polscy gracze także będą z dumą trenować sporty elektroniczne siedząc na Racing Shield.

Oficjalny dystrybutor DXracer Racing Shield:
http://gamera.pl/manufacturer/dxracer/

 

Uwaga – powyższy tekst nie został przygotowany przez redakcję TechKiller.pl.

Podziel się ze znajomymi: