iPhone – jak szybko i sprawnie naprawić smartfona?

Od pewnego czasu cieszymy się z ulubionego iPhona. Oczywiście to świetny gadżet o wielu naprawdę unikalnych funkcjach. I nagle jak cios obuchem! Nasz ulubiony telefon popsuł się… Co możemy zrobić w tej sytuacji? Ratunkiem będzie serwis iPhone. Naprawa iPhona to nie musi być wcale droga przez mękę.

Po pierwsze – bez paniki

Najczęstsza przyczyna awarii iphona jest banalna. To zwykle uszkodzenie mechaniczne – czyli legendarna „zbita szybka”. Wbrew pozorom pajęczyna na ekranie telefonu to jeszcze nie powód do paniki. Na rynku działa bardzo wiele firm świadczących profesjonalne naprawy tych urządzeń. Jedną z najbardziej znanych jest popularnych w Polsce serwis iSense. Zwykle firmy te wykonują zarówno naprawy mechaniczne jak i modyfikują nieprawidłowe działania softwaru czyli oprogramowania.

Pełen zakres usług

Dobre firmy świadczące tego typu usługi zwykle używają części zamiennych tylko renomowanych firm. Takie firmy jak specjaliści z iSense świadczą kompleksowy zakres usług. Zajmują się więc takimi usługami jak:

• Wymiana szybek i wyświetlaczy LCD

• Naprawa przycisku HOME

• kompletna naprawa po zalaniach

• Wymiana przełącznika wibracji

• Naprawa mikrofonu i głośników

• Aktualizacja oprogramowania

• Odzyskiwanie danych

• Wymiana portu ładowania

• Wymiana baterii

Szybko i sprawnie

Dobre firmy, które świadczą usługi naprawy urządzeń iPhone na pewno podejmą się realizacji większości zleceń a co bardzo ważne, zrobią to szybko. Klient placówek świadczących usługi w zakresie serwisu w przypadku usługi wymiany zbitej szybki wyświetlacza nie powinien czekać dłużej niż 2-3 dni. To standard pracy dobrych firm zajmujących się naprawą smartfonów marki Apple. Warto dokładnie sprawdzić przed pozostawieniem swojego telefonu w serwisie czy firma, której chcemy zaufać daje gwarancję na wykonaną usługę. Dobre firmy, które zajmują się profesjonalną naprawą tych urządzeń gwarantują przynajmniej trzymiesięczny okres gwarancji. To daje nam pewność, że w przypadku, gdy dość droga część, na przykład wyświetlacz LCD, zepsuje się po kilku tygodniach nie zostaniemy na lodzie. Bez pieniędzy i nadal z zepsutym telefonem. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem.

Podziel się ze znajomymi: