Jak ochronić ekran iPhone przed zniszczeniami? Wypróbuj szkło ochronne!

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi kupuje telefony komórkowe za kilka tysięcy złotych. Szczególnie dużo zwolenników mają produkty firmy Apple, czyli iPhone. Mają one nowoczesny, minimalistyczny design, szybki i sprawny system iOS, a także są bardzo delikatne. Oznacza to, że ich upadek, nawet z niewielkiej wysokości, może zakończyć się rozbitym ekranem. O wiele lepszym rozwiązaniem niż płacenie kilkuset złotych za wymianę ekranu jest zabezpieczenie go za pomocą szkła ochronnego. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Poznaj jego najważniejsze zalety.

 

Szkło ochronne na iPhone – dlaczego warto?

Szkło ochronne to nie tylko zabezpieczenie przed stłuczeniem, ale też przed licznymi zarysowaniami. Nie ma co ukrywać, że jest to naturalna kolej rzeczy, że użytkowany regularnie ekran może się niszczyć. W momencie, gdy na ekran naklejone jest szkło ochronne, po czasie wystarczy je usunąć i cieszyć się jego idealnym stanem. To dobre rozwiązanie również wtedy, gdy planujesz sprzedać iPhone. Wyświetlacz w rewelacyjnej kondycji znacznie podniesie jego wartość. Musisz wiedzieć, że szkło ochronne w żaden sposób nie wpływa na widoczność ekranu, a także na działanie skanera linii papilarnych.

Jak dobrać szkło ochronne do swojego iPhone?

Wybierając szkło ochronne do iPhone, trzeba po pierwsze uwzględnić model telefonu, który się posiada. Następnie należy wybrać rodzaj szkła, który dostępny jest dla danego modelu. Na rynku można kupić między innymi szkło hartowane, które ma bardzo dużą wytrzymałość. Jest ono jednak twarde i grube, dlatego też nie każda osoba jest z niego zadowolona. Inną możliwością jest zdecydowanie się na szkło hybrydowe. Wyróżnia się ono tym, że jest znacznie cieńsze i o wiele bardziej elastyczne. Wysokiej jakości szkła ochronne na iPhone znajdziesz np. w e-sklepie https://zgsklep.pl/.

Szkło ochronne – gdzie stosować?

Nie każda osoba wie, że szkła ochronne można stosować nie tylko na ekranach iPhone. Rewelacyjnie sprawdzą się one również w innych produktach marki Apple, jak iPad lub iWatch. iPad będą one chronić na podobnej zasadzie co telefon, czyli głównie przed niespodziewanym rozbiciem ekranu. Może Ci się to przytrafić naprawdę w każdym momencie, czy to gdy Twoje dziecko niespodziewanie zrzuci iPad, czy też gdy przypadkowo zsunie się on ze stołu lub wypadnie Ci z torby. Jest to także – podobnie jak przy iPhone – ochrona przed zarysowaniami, które są naturalne przy częstym użytkowaniu sprzętu. Jaki z kolei jest sens naklejania szkła ochronnego na iWatch? To również ochrona przed zniszczeniem, w tym przede wszystkim przed zarysowaniami.

Podziel się ze znajomymi: