Jakie urządzenia brać pod uwagę podczas budowy monitoringu?

Począwszy od roku 2013 producent kamer EZVIZ pracuje nad konstruowaniem i wdrażaniem nowoczesnych, innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań elektronicznych. Kamery EZVIZ są proste w obsłudze dlatego znajdują wielu użytkowników, również pośród tych, którzy nie interesują się na co dzień technologią przeznaczoną do monitoringu.

Kamery EZVIZ – oferta producenta

Oferta kamer EZVIZ jest bogata i przygotowana w taki sposób, który powinien zaspokoić potrzeby zarówno użytkowników prywatnych jak i tych, którzy kamer EZVIZ chcą używać do zabezpieczenia swoich biur, firm lub stosować je w monitoringu instytucji lub placówek usługowych, a szeroka dostępność modeli jest dostępna w sklepie eltrox.pl, ktory istnieje od kilkunastu lat.

Oferta jest wyjątkowo szeroka. Kamery EZVIZ występują na rynku w  formie kompletnych zestawów do monitoringu, jako kamery CCTV, w tym kamery Wi-Fi, działające bezprzewodowo oraz inteligentne wizjery do drzwi z kamerą video.

Kamery EZVIZ – istotne parametry

Kamery EZVIZ dzielimy na kamery zewnętrze i wewnętrzne. Każde z nich zostały przygotowanie do użytku w nieco inny sposób. Kamery EZVIZ przeznaczone do użytku zewnętrznego są odporne na czynniki w postaci działania deszczu, śniegu, zimnego powietrza, pyłu, niskich i wysokich temperatur. Kamery EZVIZ posiadają również często filrt podczerwieni, ICR oraz diody doświetlające. Wszystko po to aby dawać wyraźny i ostry obraz w ciemności lub warunkach pogorszonej widoczności. W przypadku kamer EZVIZ przeznaczonych do użytku wewnętrznego producent skupił się na ich estetycznym wyglądzie oraz np. dwukierunkowym przepływie dźwięku, który pozwala wykorzystywać kamerę EZVIZ w charakterze interkomu.

Istotnym parametrem wyróżniającym kamery EZVIZ na rynku jest optyka wyposażona w wysoką rozdzielczość. Dzięki niej obraz obfituje w większą ilość szczegółów. Można również powiększać odpowiednie elementy kadru, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby.

Poza tym kamera EZVIZ posiada możliwość sterowania nią z poziomu aplikacji na telefonie lub automatyczne łączenie się z chmurą.

Konfiguracja i montaż kamery EZVIZ

Kamery EZVIZ współpracują z aplikacją mobilną dzięki czemu konfiguracja kamery jest bardzo prosta i intuicyjna. Moduł Wi-Fi zapewnia również bezproblemowe i szybkie podłączenie urządzenia do sieci w twoim domu.

Montaż kamery EZVIZ jest prosty, a wszystkie niezbędne do montażu elementy znajdują się w opakowaniu. Pozwala to również zaoszczędzić na kosztach instalacji urządzenia w naszym domu, na terenie biura lub posesji. 

Podziel się ze znajomymi: