Magazyn w chmurze, a nowoczesny system Lomag

Tradycyjny magazyn zazwyczaj kojarzony jest z ogromną halą, na której to towary sięgają niemalże sufitu. Jeszcze kilkanaście lat temu w takich obiektach inwentaryzacje odbywały się na podstawie wielogodzinnych obliczeń dokonywanych przez grono zaangażowanych pracowników. Dziś nowoczesne technologie udostępniają właścicielom firm nowoczesne moduły, w pełni dopasowane do potrzeb magazynowych, a poszczególne towary sięgają już do wirtualnej chmury, która posiada nieograniczone możliwości ora potrafi sprawnie kumulować setki istotnych danych, po które to można sięgnąć w dowolnej chwili. Nowoczesne programowanie LoMag to świetne rozwiązanie do sprawnego zarządzania magazynem.

 

Nowoczesny moduł, który potrafi zastąpić pracę kilku urządzeń

Obecnie w wielu nowoczesnych firmach urządzenia takie jak: kolektory danych, drukarki etykiet czy czytniki stanowią podstawę sprawnego zarządzania.
Nowoczesne oprogramowanie magazynowe online, do którego należy moduł LoMag jest w pełni kompatybilne ze sprzętem będącym istotnym wyposażeniem biur, placówek handlowych czy wielu przedsiębiorstw produkcyjnych. I co najważniejsze, jeżeli nawet dane przedsiębiorstwo nie jest wyposażone w zaawansowane urządzenia do czytania danych oraz prowadzenia elektronicznych kartotek, to nowoczesny system LoMag, świetnie korelujący z popularną aplikacją skanera kodów na Android, potrafią w błyskawicznym tempie zamienić zwykły smartfon na profesjonalny kolektor danych.

Dzięki temu, że oprogramowanie magazynowe LoMag działa online, dziś każdy magazyn w chmurze jest realnym przechowywaniem danych, do których to wrócić,można w każdym miejscu oraz o każdej porze. Istotną cechą wyróżniającą ten moduł jest również możliwość jego instalacji na wielu urządzeniach elektronicznych. Dzięki temu cała kadra zarządzająca oraz poszczególni pracownicy mogą sprawnie zarządzać firmowym magazynem.

 

LoMag – nowoczesny system w sklepach internetowych

We współczesnym czasie coraz więcej firm prowadzi działalność w internecie. Jego rozwój stwarza bowiem ogromne możliwości w handlu, a narzędzia do zarządzania, finansowania oraz obsługi klienta są opracowywane na bardzo wysokim poziomie. Niemniej fakt ten, wcale nie oznacza, że za sterami takiego przedsiębiorstwa nie siedzi realny szef, a sprzedawane towary i usługi krążą tylko i wyłącznie w wirtualnej przestrzeni.

Moduł LoMag jest świetnie zsynchronizowany z softami takimi jak: PrestaShop, Sky-Shop czy Click Shop, które to od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością i są podstawą sprawnego funkcjonowania poszczególnych sklepów internetowych. Dzięki kompleksowej obsłudze firm online można w pełni skutecznie sprzedawać, wystawiać faktury księgować oraz obsługiwać tysiące klientów. Korelacja modułu LoMag z tymi oprogramowaniami daje niesamowite możliwości poprawnego zarządzania firmą na poszczególnych płaszczyznach.

Twórcy opracowali bowiem ten program mając na uwadze przede wszystkim łatwy, intuicyjny interfejs, który to nie sprawia żadnych problemów z obsługą oraz scaleniem niezbędnych funkcji, pomocnych w prowadzeniu działalności tj. generowanie bieżących raportów, import i eksport danych do Exela, prowadzenie czytelnej kartoteki danych, które to są zapamiętywane w chmurze oraz idealne dostosowywanie modułu do specyfiki danej firmy.

Wszystkie osoby zainteresowane tym oprogramowaniem mają możliwość skorzystania z darmowej wersji demonstracyjnej, która to jest pełnym obrazem właściwego programu i która to jest ograniczona trzydziestoma uruchomieniami.

Podziel się ze znajomymi: