Jak opłacić korzystanie z PlayStation Plus?

Dzięki PlayStation Plus konsola daje nam jeszcze szersze możliwości! PlayStation Plus to specjalna subskrypcja pozwalająca na granie z innymi graczami na swoim PS4 oraz na korzystanie z dodatkowych usług. W jaki sposób możemy wykupić subskrypcję w PlayStation Plus?

Rozgrywki sieciowe na konsolach takich jak PS Vita czy PS3 nadal są darmowe, ale wtedy, gdy chcemy zagrać z innymi na konsoli PS4, musimy przygotować się na dodatkowy wydatek.

Co zyskujemy z PlayStation Plus?

Jednak subskrypcja PlayStation Plus pozwala nam na korzystanie z niektórych gier całkowicie za darmo aż do momentu, w którym zrezygnujemy ze swojego członkostwa. To, a także szereg dodatkowych korzyści, między innymi obniżki na gry, przestrzeń na wirtualnym dysku, szybszy dostęp do nowych gier czy demo, powodują, że PlayStation Plus to atrakcyjna propozycja dla często korzystających z konsoli.

Gdy dopiero chcemy przetestować PlayStation Plus, możemy zrobić to za darmo w terminie 14 dni. Musimy jednak od razu podać dane swojej karty w celu ewentualnego odnowienia usługi – gdy nie będziemy chcieli jej odnowić, możemy zrezygnować. Po zakończeniu okresu próbnego możemy wybrać jedną z trzech wersji abonamentu.

PlayStation Plus – ceny:

  • 1 miesiąc za 27 złotych
  • 3 miesiące za 78 złotych
  • 12 miesięcy za 195 złotych

Ceny wobec tego są umiarkowane, a najmniej zapłacimy wtedy, gdy zdecydujemy się na wykupienie subskrypcji na 12 miesięcy. Wtedy za jeden miesiąc zapłacimy tylko 16,25 złotych.

PlayStation Plus – metody płatności

Zasadniczo mam dwa sposoby na wykupienie subskrypcji w PlayStation Plus. Pierwsza z nich to skorzystanie z cyfrowej dystrybucji w sklepie internetowym PlayStation Store, natomiast druga to zakupienie specjalnej karty w tradycyjnym sklepie, na przykład w marketach z elektroniką, empikach. Pierwszy sposób jest wygodniejszy, ale wymaga od nas posiadania karty akceptowanej przez Sony.

Możemy też zdecydować się na specjalne doładowania PlayStation Plus do zakupienia w różnych sklepach on-line czy na aukcjach. To interesująca propozycja, ponieważ często są one tańsze od tych oferowanych przez PlayStation!

 

Uwaga – artykuł sponsorowany. Tekst nie został przygotowany przez redakcję TechKiller.pl

Podziel się ze znajomymi: