Programy do faktur firmy Mega-Tech

Mega-Tech to łódzka firma, powstała w 2008 roku, tworząca oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Już rok później, na rynku zagościły programy Faktura Small Business oraz jego bardziej rozbudowana wersja – Faktura Small Business Handel.

Przyjrzyjmy się bliżej programom do faktur od Mega-Tech. Każdy program działa na Windowsie, a w drodze są przygotowywane wersje na takie systemy jak Linux czy OS X. To co istotne, oprogramowanie od Mega-Tech wyróżniają aktualizacje, które są robione na bieżąco, co sprawia, że dostosowują się do zmieniających się przepisów. Co więcej, łódzka firma dba o to, aby oprogramowanie spełniało oczekiwania klientów, dlatego jest otwarta na wszelkie sugestie, które od nich dostaje, oraz wprowadzanie zmian w swoich produktach.

Programy do faktur Łódź już na starcie oferują dostosowanie do potrzeb klientów. W opcjach znajdziemy możliwość m.in. ustawienia własnego widoku dokumentów, możliwość wyboru własnej czcionki, zmiany wyglądu faktury, dzięki edytorowi szablonów, a także definiowanie własnych rejestrów, jednostek walut, form płatności itd.

Mega-Tech zapewniło także wszelkiego rodzaju statystyki, dzięki którym można przyjrzeć się, jak kształtują się sprzedaż i obroty firmy. Do dyspozycji są analizy, takie jak:
– ewidencja sprzedaży VAT,
– analiza sprzedaży według towarów i usług oraz według klientów,
– analiza zysku i marży,
– najlepiej i najgorzej sprzedawane towary,
– najlepsi i najgorsi klienci,
– raport ilościowy sprzedanych towarów za dany okres,
– raport nieuregulowanych należności i zobowiązań dla klientów.

Faktura Small Business to program służący do wystawiania faktur, zaktualizowany do tegorocznych przepisów. Posiada szereg usprawnień, takich jak kartoteka klientów czy towarów i usług, które znacznie usprawniają pracę. Faktura Small Business Handel to rozszerzona wersja oprogramowania do wystawiania faktur z gospodarką magazynową. Dzięki niemu nie tylko wystawimy takie dokumenty jak fakturę, fakturę w walucie obcej, fakturę PRO-formę, lecz także m.in. dowód sprzedaży, fakturę WDT, fakturę wewnętrzną czy też fakturę eksportową.

Oprogramowanie firmy Mega-Tech można uzyskać wykupując roczną licencję, dzięki której mamy dostęp do zdalnej kopii bezpieczeństwa, możliwość pobierania danych z CEiDG, GUS, czy moduł integracyjny ze sklepem internetowym Shoper. To jeszcze nie koniec, ponieważ możemy liczyć na pomoc konsultantów Mega-Tech przez cały okres trwania licencji, bez żadnych limitów.

 

Podziel się ze znajomymi: