Samsung Galaxy S6 – czy warto go teraz kupić?

Rynek urządzeń mobilnych prężnie się rozwija, nowe smartfony każdego miesiąca trafiają na półki sklepowe, w związku czym my – klienci – mamy prawo czuć się zagubieni i nie zawsze możemy być na bieżąco z wszystkimi nowinkami technicznymi. Problem wyboru nowego telefonu dotknął (lub dotknie) zapewne większość z nas. Jak sobie z nim poradzić i czym kierować się przy wyborze nowego urządzenia, to kwestia często indywidualna. Nie wszyscy mamy przecież takie same wymagania co do telefonu. Co jednak wybrać, jeśli nasza nowa „słuchawka” ma być „do wszystkiego”? I najlepiej, żeby w tym wszystkim była przynajmniej dobra. Czy zdecydować się na najnowsze urządzenie, które dopiero co trafiło do sprzedaży? A może poszukać czegoś z niższej półki, jednak czy to spełni nasze oczekiwania?
Wydaje się, że takie rozmyślania powinniśmy odstawić na bok. Dlaczego? Ponieważ prawdopodobnie właśnie teraz jest najlepszy czas na zakup znanego i świetnego telefonu, którego premiera miała miejsce nieco ponad rok temu. Mowa o smartfonie kompletnym – piękny design, bardzo wysoka jakość wykonania, dbałość o detale, świetne multimedia i wreszcie niewygórowana cena. Mniej więcej tymi słowami można by opisać telefon Samsung Galaxy S6Samsung Galaxy S6
Za nami premiera najnowszych flagowców Samsunga – modeli S7 i S7 edge. Podobnie jak w przypadku poprzedników, S6 i S6 edge, zbierają bardzo dobre opinie, wydaje się jednak, że nie zrobiły takiej furory. Na razie ich ceny są nieprzyjemne dla kieszeni przeciętnego użytkownika (od 2500 zł wzwyż), jednak ma to swoje plusy. Premiera tegorocznych flagowców spowodowała znaczną obniżkę cen modeli S6, dzięki czemu można je teraz kupić w bardzo rozsądnej cenie.

Mimo, że Galaxy S6 ma „już” rok, to nadal trzyma się świetnie i praktycznie w niczym nie ustępuje telefonom, które miały premiery w ostatnich miesiącach. Pod względem designu S6 to wciąż dla wielu najładniejszy telefon Samsunga. Wydajnościowo nieprzerwanie utrzymuje się w czołówce urządzeń mobilnych, podobnie jest w przypadku aparatu, którego możliwości są naprawdę ogromne. Duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości sprawdzi się i podczas oglądania filmów, i przy przeglądaniu Internetu w słoneczne dni. Wydajne podzespoły zapewniają moc wystarczającą do wykonywania wielu zadań jednocześnie, bez martwienia się o zacięcia czy inne problemy z telefonem.
galaxy-s6
W cenie około 1500 zł naprawdę trudno znaleźć poważnego rywala dla Samsunga Galaxy S6, ponieważ ten radzi sobie świetnie niezależnie od zastosowania. Zadowoli amatora fotografii, zachwyci wymagającego pod względem designu, pozwoli na wygodną obsługę wielu programów w tym samym czasie. Odpowiedź na pytanie postawione w tytule wydaje się być oczywista – zdecydowanie tak, zwłaszcza teraz, kiedy telefon dostępny jest w niezłej cenie, a oferuje bardzo wiele.

 

Uwaga – artykuł sponsorowany!

Podziel się ze znajomymi: