Wybieramy odkurzacz hotelowy: na co zwrócić uwagę?

Hotel to miejsce, gdzie szczególnie ważne są czystość i porządek. Codziennie przebywa tam mnóstwo gości, którzy oczekują najwyższej jakości usługi. Z tego powodu to właśnie tam urządzeniom sprzątającym stawiane są najwyższe wymagania! Jeśli stoisz przed wyborem odkurzacza hotelowego, sprawdź, na co zwrócić uwagę, żeby Twój zakup był udany.

Moc ssania

Siła, z jaką odkurzacz zasysa kurz, jest jednym z najważniejszych parametrów, które musisz wziąć pod uwagę. Im wyższa maksymalna moc, tym lepsze będą efekty codziennej pracy. Profesjonalny sprzęt powinien także mieć możliwość regulacji mocy: pomoże to Twojej załodze w sprzątaniu różnych powierzchni. Doskonały model Gisowatt PC P35 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości i użytkowników. Jest jedną z najmocniejszych maszyn na rynku, a do tego posiada funkcję prania dywanów na mokro. Ten odkurzacz hotelowy znajdziesz na przykład w sklepie Wirexim. Dzięki niemu praca ekipy sprzątającej w Twoim hotelu może być szybka i sprawna!

Wielkość

Idealny odkurzacz hotelowy nie powinien być za duży. Lepiej jest, gdy stanowi lekkie i poręczne narzędzie do codziennej pracy. Dobrym rozwiązaniem może okazać się profesjonalny model kompaktowy, taki jak Fiorentini BABY. To niewielkie urządzenie o dużej mocy sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie potrzebne będzie jego częste przenoszenie i praca na kilku kondygnacjach. Dzięki temu możesz łatwo przenieść go z miejsca na miejsce i użyć w każdym zakamarku hotelu!

Poziom hałasu

W hotelu praca odkurzacza powinna być skuteczna i zarazem cicha. Standardowe dźwięki sprzątania pokoi mogą być uciążliwe dla Twoich gości pragnących spokoju i relaksu. W takich miejscach sprawdzają się modele generujące niski poziom hałasu. Najlepiej, gdy sprzęt łączy w sobie cichą pracę i dużą moc. Taki właśnie jest profesjonalny odkurzacz hotelowy Nilco S20 Eco Power. Dzięki niemu możesz sprzątać w dyskretny sposób, zapewniając gościom komfortowy pobyt. Już nie musisz się martwić, że w porze sprzątania zakłócisz czyjąś drzemkę!

Wytrzymałość

Urządzenia wykorzystywane do sprzątania dużych powierzchni muszą pracować nawet kilka godzin każdego dnia. Odkurzacz przeznaczony do hoteli musi spełniać wyższe wymagania niż sprzęt, z którego korzystasz w domu. Wybierz model, który będzie trwały i bezawaryjny, a także bezpieczny dla użytkownika. Rozważ zakup doskonałego odkurzacza hotelowego Kerstar Max CD. Solidna obudowa i dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem to niewątpliwe atuty tej propozycji. To właśnie ten model jest liderem w kategorii wytrzymałości i pracy bez usterek przez długie lata.

Podziel się ze znajomymi: