Acer Predator Z35 – oto 35-calowy monitor z odświeżaniem 200 Hz

Monitory to jedna z tych gałęzi technologii, która rozwija się najwolniej. Dlatego tym bardziej cieszą wszelkie nowinki technologiczne. Jedną z takich jest monitor Acer Predator Z35.

Acer Predator Z35 zaoferuje 35-calowy zakrzywiony ekran o proporcjach 21:9. Maksymalna wspierana rozdzielczość wynosi 2560 x 1080. Monitor zaopatrzony będzie w technologię nVidia G-Sync, dzięki której wrażenia z korzystania z monitora będą jeszcze lepsze, a także w nVidia ULMB (Ultra Low Motion Blur), która wpłynie na redukcję rozmycia obrazu. Czas reakcji matrycy wynosić będzie cztery ms. Kolory wyświetlane będą w palecie sRGB, a jasność ma wynosić 300 cd/m2. Prawdziwą siłą monitora będzie jednak odświeżanie, które ma wynosić nawet 200 Hz! Do tego dojdą również dwa dziewięciowatowe głośniki umieszczone z tyłu.Z35 2Monitor wyposażony będzie w kilka opcji wyświetlania obrazu – tryb z odświeżaniem na poziomie 200 klatek na sekundę, tryb przyciemnienia i tryb, w którym będziemy mogli dodać sobie na środek ekranu celownik (przyznać się, kto tak robił?).

Z35

Z35 będzie się również wspaniale prezentować na naszym biurku. Ciekawa czarno-czerwona kolorystyka i podświetlenie, a także zakrzywiony, duży ekran mogą składać się na efektownie wyglądający monitor. Niestety, za taki komfort przyjdzie nam dużo zapłacić. Cena ma wynosić 1119 dolarów. Premiera pod koniec roku w Stanach Zjednoczonych, a na początku 2016 r. w  Europie.

 

Źródło, fot. Acer, Tftcentral

Podziel się ze znajomymi: