ADATA XPG Dazzle – nowe efektowne pamięci DDR4

dazzle_pic01

Adata wprowadziła do swojej oferty nową linię pamięci DDR 4, a dokładnie model XPG Dazzle, który oprócz wydajności powinien przyciągnąć potencjalnego nabywcę także wyglądem.

Zacznijmy więc tym razem od strony wizualnej nowych kart pamięci tajwańskiej firmy. Jak widać na powyższym zdjęciu, kostka została wyposażona w efektowny czarno-czerwony radiator dość pokaźnych rozmiarów, dodatkowo wyposażony w technologię Thermal Conductive Technology. Zwieńczeniem całej konstrukcji jest czerwone podświetlanie LED, które powstało przy współpracy z poniekąd specjalistą w tej dziedzinie tj. firmą Avexir.

dazzle_pic02

XPG Dazzle dostępny będzie w kilku wariantach pojemnościowych; do naszego PC możemy zakupić zestawy 16 GB, 32 GB oraz 64 GB w wariantach 2×8 GB, 4×8 GB, 2×16 GB i 4×16 GB. Warto też dodać, że każda kość została wykonana z 10-warstwowego PCB, co ma zwiększyć stabilność ich działa i jakość sygnału.

Taktowanie nowych pamięci Adata wahać będzie się w zakresie od 2400 do 3200 MHz, przy czym, jak zapewnia nas producent, kostki będą oferować sporą podatność na dalszy overclocking.

Oficjalna data premiery oraz cena nie zostały jeszcze ujawnione, lecz XPG Dazzle powinniśmy się spodziewać w sklepach prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

 

Źródło, fot.: tomshardware

Podziel się ze znajomymi: